Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Nohavica jako Kudykam

Jarek Nohavica ve studiuJarek Nohavica včera nazpíval finální píseň Kudykama s názvem "Tante cose da veder". Hudební aranžér projektu Kudykam Ondřej Brzobohatý si pohrál s instrumentací a pro Nohavicu přidal do písně trombón, trumpetu, kytaru, kontrabas a bubny, čímž získala "funebrácký tón".

Jde po Karlu Gottovi, Vojtěchu Dykovi a Karlu Dobrém o čtvrtou interpretaci této písně, jejíž název znamená v italštině "Tolik věcí k vidění". Jako další se na ni chystá Daniel Bárta. Nakonec Michal Horáček rozhodne, které z podání se dostane na CD Kudykam, které vyjde 29. 9. 2009, tedy tři týdny před premiérou představení ve Státní opeře Praha 21. 10. 2009. Tam se v roli Kudykama budou kromě V. Dyka a K. Dobrého občas objevovat hosté, jedním z nich bude právě J. Nohavica.

Fotografie 2media.cz, s.r.o.

Související články:

Scénografie ke hře Kudykam
Michal Horáček ví Kudykam!
Kudykam směr Státní opera Praha

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.