Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Předprodeje
Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   Ticket Art
Název Ticket Art se na českém trhu objevil poprvé v roce 1995. V té době se jednalo o sdružení fyzických osob, které působilo na českém kulturním trhu, zejména v oblasti předprodeje vstupenek. V roce 2001 se to toto sdružení transformovalo na společnost Ticket Art Praha, s.r.o. a výrazně rozšířilo svoje aktivity.
1111
2   Link   Ticket Pro
Již od roku 1992 poskytuje TICKETPRO služby související s prodejem vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce s důrazem na využití počítačové sít, která je největší počítačovou síťí v ČR na prodej vstupenek, která nabízí možnost on-line prodeje v reálném čase, a to na svých webových stránkách.
3311
3   Link   Ticket Stream
TICKETSTREAM je první evropský systém pro rezervaci vstupenek a jízdenek v reálném čase.
566
4   Link   Bohemia ticket
Zajišťujeme předprodej lístků na kulturní programy. Prodáváme vstupenky on line pro: Státní opera Praha, Národní a Stavovské divadlo, Laterna magika, Česká filharmonie, FOK, koncerty, muzikály, opereta, balet, činohra, drama, show, rock, jazz, pop.
1474
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.