Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Další zajímavé weby
Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   Katalogy a databáze Národní knihovny ČR
Katalogy a databáze Národní knihovny ČR
3230
2   Link   WebArchiv - archiv českého webu
WebArchiv je digitální archiv „českých“ webových zdrojů, které jsou zde shromažďovány za účelem jejich dlouhodobého uchování. Ochranu a uchování těchto dokumentů zajišťuje od roku 2000 Národní knihovna ČR ve spolupráci s Moravskou zemskou knihovnou a Ústavem výpočetní techniky Masarykovy univerzity.
968
3   Link   Český hudební slovník osob a institucí
Projekt Českého hudebního slovníku osob a institucí pokračuje v tradici specializovaných lexikografických děl o hudební kultuře českých zemí. Po 40 letech od vydání posledního českého díla tohoto typu − Československého hudebního slovníku osob a institucí − je znovu mapována hudební scéna prostřednictvím personálního slovníku. V několika fázích bude zpracováno cca 16.000 hesel o všech důležitých subjektech reprezentujících hudební kulturu českých zemí v minulosti i současnosti.
1499
4   Link   Creative Commons Česká Republika
Creative Commons (CC) představují model licenčních smluv, na základě kterých autor dává svolení s veřejným využitím svého díla za předpokladu dodržování souboru podmínek, které prostřednictvím licence definuje. CC jsou novým pojetím autorských práv při zpřístupňování výsledků tvůrčí duševní činnosti člověka.
2157
5   Link   Konzervatoř Jaroslava Ježka
Škola, ze které pochází mnoho muzikálových a jazzových talentů.
3452
6   Link   Anaháta
Anaháta je výtvarná dílna výtvarnice Olgy Černohorské s textilními a dřevěnými hračkami pro děti zdravé i zdravotně postižené, rozvíjející jemnou motoriku a kombinační schopnosti formou hry. Na stránkách najdete informace o novinkách, o výstavách a e-shop, kde si můžete hračky pro své děti objednat. Posledním hitem je zcela nová originální hra 3D Labyrint, u které se jistě pobaví celá rodina.
505
7   Link   Art hotel Harmony
Zajímavý hotel v centru Prahy, kde každý pokoj je zařízen v jiném stylu
1208
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.