Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikálové rádio ŽIJE!

M RadioPro všechny muzikálové fanoušky máme dobrou zprávu: muzikálové rádio žije, má mnohem širší základnu svých tvůrců a posluchačům dává mnohem více: soutěže, moderované vstupy, rozhovory…

Na začátku byl nápad a profesionální zkušenost. Vláďa Jaroš, moderátor rádia Kiss Delta Mladá Boleslav, ale také zprávař na Rádiu Jizera, chtěl založit pořad, věnovaný muzikálům. Vedení rádia nakonec projekt zamítlo, a tak byl odložen. Vláďa však projekt nezrušil. Vymýšlel obsah, třídil nápady a hlavně… rozhlížel se jinde.

Nakonec jeho oko spočinulo na AB rádiu. Shodou okolností zde připravoval svůj projekt i Ondřej Doubrava. Rozdíl byl od začátku v přístupu: zatímco Ondra připravoval muzikálový přehrávač, Vláďa připravoval plnohodnotné rádio - s moderovanými vstupy, jingly a dalšími pořady, které souvisejí s muzikálem.

Vláďa Jaroš moderuje fanklubácké setkání ...Ondra začal vysílat 5. 2., a po půl roce oficiálně oznámilo svůj konec slovy: "Přiznáváme, že tady (rozuměj v internetovém rádiu, pozn. red.) naše „manažerská“ činnost měla své trhliny, pár věcí jsme zkrátka neuhlídali a v pár ohledech nám zase nepřálo tolik potřebné štěstí." Na rozdíl od něj však Vláďa svůj projekt ohlídal mnohem lépe - stále vysílá, má tým, který přináší zajímavé zpravodajství.

Vláďu nyní můžete v roli moderátora slyšet na Rádiu OK v Hradci Králové a samozřejmě i na M Rádiu. Spolu se svými kolegy, jimiž jsou Lucka a Mirka Mrňáková, Zuzana Jarošová a Lenka Brožová se dozvíte zásadní i méně důležité informace, zprávy a pustí Vám i písně na přání. Tým ještě doplňuje fotograf a PR manažerka.

... Lucka Mrňáková jako zpěvačka také mikrofon znáDíky spolupráci všech jeho redaktorů tak od pondělí do neděle můžete slyšet komponované pořady jako Automat, Vtírák, TOP 10, Muzikálová pohoda nebo Říďa. Kromě toho můžete slyšet i další zajímavé pořady, které si připravují jednotliví moderátoři. Díky nim se můžete dozvědět historická fakta, poslouchat hudební speciály, tematicky zaměřené víkendy, slyšet historky z divadel, vyprávěné zajímavými osobnostmi nebo si můžete poslechnout muzikálové tipy.

Kdo má zájem o lístky na muzikál či CD, může o ně soutěžit. Zkrátka každý posluchač tohoto muzikálového rádie si přijde na své. Kdo chce být IN, musí poslouchat rádio o muzikálech, tvořený muzikálovými fanoušky, kteří vám řeknou vše, co potřebujete vědět.

A jelikož se projekt týká muzikálů, rozhodl se náš tým projekt M Rádia podpořit, neboť se snaží dávat svým posluchačům v hudbě a řeči to, co se náš server snaží dát svým návštěvníkům slovem, fotografiemi a videem.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.