Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Koncert Heleny Vondráčkové - turné Vodopád 2001

Helena Vondráčková beznadějně vyprodala GoJuKoncert Heleny Vondráčkové v GoJa music hall 29.11.2001 byl beznadějně vyprodán. My jsme se na něj dostali díky producentovi celého turné Vodopád Janisi Sidovskému, který nám jako jediným oficiálně povolil zde fotografovat. Měli jsme příležitost se zpěvačky přímo zeptat, jak se těší na své účinkování v muzikálu Hříšný tanec, kde má ztvárnit roli matky Baby.

Během koncertzu zazněla celá škála jejích hitůDozvěděli jsme se, že v tomto muzikálu zatím účinkovat nebude, neboť společnost Bouard, která muzikál připravuje, oznámila posunutí premiéry na květen roku 2002. Jelikož došlo k tomuto významnému posunutí (z původního termínu 1.11.2001), má již Helena Vondráčková na tuto dobu nasmlouvané další činnosti. Pokud jí to však její závazky dovolí, potom se ráda zapojí do představení v průběhu uvádění tohoto muzikálu.

Helena má svým fanouškům stále co nabídnout…Samotný koncert vynikal nejen skvělou atmosférou, ale také nefalšovaným zájmem publika. Někteří lidé na její písně vedle pódia i tančili, zatímco mnozí další tleskali do rytmu. Její písně jako Dlouhá noc, Podívej, kvete růže, Sladké mámení, Vodopád, Červená řeka, Dvě malá křídla nejsou, Copacabana, Svou partu přátel stále mám, Kam zmizel ten starý song, Malovaný džbánek, Přejdi Jordán, Tentokrát se budu smát já, Helena Vondráčková dává na koncertech průchod svému temperamentuProč mě nikdo nemá rád, Karneval, Potopa a další měly u publika ohromný ohlas.

Též doprovodná kapela Boom Band se vytáhla nejen hráčským uměním a výborným zvukem, ale i schopností dělat rozvernou show. Ale ani zpěvačka nezůstala pozadu: ve skladbě Archimedes si sama zahrála na conga, ale největší důkaz o svém temperamentu podala, když se jí během jedné písně podařilo rozložit stojan na mikrofon.

Text a fotografie Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.