Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Zuzana Norisová o Tajemství

Zuzana Norisová a náš redaktor Antonín KrásaV muzikálu Tajemství v Divadle Kalich budu hrát hlavní roli doktorky Elišky. Přestože na jevišti budu skoro pořád, budu v té roli strašně moc mluvit a celkem si zazpívám asi jen tři písně. V rolích, v nichž víc zpívám, musím dát prožitek právě do zpěvu. A taky jak pořád zpívám, skoro jsem se zbavila trémy. Kdysi jsem byla hrozný trémista, co se týče zpívání, teď jsem spíš trémista, co se týká hraní :-) Dlouho jsem totiž nehrála. Člověk musí pořád něco dělat, aby se v tom uvolnil, věřil si a byl v pohodě.

Navíc Eliška je úplně jiný typ role, než do kterých jsem obvykle obsazovaná.  Rozhodně to není ten roztomilý diblík :-) To se nedá srovnat. A vůbec celé téma Tajemství je vážné. Tato práce je mi velice blízká i z toho důvodu, že v poslední době hraju převážně v komediích, což je fajn, Zuzana Norisová (Eliška)…ale tady můžu pustit ty deprese a jsem hrozně ráda, že si můžu zahrát i ten protipól. Mně momentálně hrozně sedne tahle depresivní holka. Ne že bych byla sama v nějakých depresích, ale jsem v takovém zvláštním životním období a dlouho jsem nehrála nic, kde bych mohla pustit emoce a nebýt jen pozitivní a usměvavá. Což samozřejmě třeba Constance také není. V druhé půlce muzikálu Tři mušketýři je v klášteře a potom zemře. Ale není tam tolik prostoru. Zkrátka mě baví obě polohy, ale teď žiju tímhle..

Do Tajemství jsem vlastně ani nedělala žádný konkurz. Ředitel Divadla Kalich, pan Michal Kocourek, mě oslovil a já nastoupila týden poté, kdy se začalo zkoušet, protože jsem měla premiéru v Činoherním klubu, … nebo Katka Nelserová ve filmu Strážce dušítakže jsem tady nemohla být hned od začátku. Těší mě, že si mě nezaškatulkovali, jak to lidi umí, ale že třeba přemýšleli i nad tím, že když jsem studovala herectví, že můžu umět i hrát. To jsem strašně ráda. (Zuzana Norisová vystudovala hudebně-dramatický obor na bratislavské konzervatoři, pozn.red.)

Je zvláštní, že v době, kdy zkouším Tajemství, běží v televizi seriál Strážci duší, kde hraju studentku Katku Nelserovou. Ta postava je pro mě zajímavá tím, že je záhadná, tajemná, že má vize. Já jsem vůbec tak nějak mystikou opředená a tajemství mě hrozně zajímá. Věřím skoro všemu a myslím si, že skoro vše je možné, takže jsem hrozně ráda, že se toho můžu zúčastnit. Jsem romantik, který si rád sní o tom, že se něco může stát. Ráda se bojím, ale spíš jako herec než jako divák :-) A jsem ráda, že ohlasy jsou docela dobré.

Fotografie Michal Škvor, rozhovor Antonín Krása

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.