Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Jak se slaví Valentýn na Monte Cristovi

K. Svoboda, R. Hes a T. Matějovský po děkovačce představují megamix Monte Cristo13. 2. 2002 se konalo jedno z Valentinských představení muzikálu Monte Cristo, které do tohoto dne zhlédlo již neuvěřitelných 365 000 lidí.

Oproti běžným představením se na závěr děkovačky podruhé v historii tohoto muzikálu představil ”megamix” stejného jména – v nejbližších dnech bude také na tuto hudbu natočen videoklip.

Když Šejk of Araby v podání J. Paulůse diváci rozešli, následovala další show – tentokrát pro kamarády a pozvané hosty. Karel Černoch, který ”spáchal” tuto ”Besídku žáků zvláštní školy při muzikálu Monte Cristo”, ji také celou moderoval – ovšem coby ”Peter Dvorský”. Dnes večer totiž nikdo na této besídce nebyl tím, čím je ve skutečnosti.

Na začátku uvedl vzácné hosty z Arabských emirátů, kterým šéf V. Konečná jako Rizzo v songu marketingu produkce Tomáš Matějovský poděkoval za účast. Teprve potom vyšlo najevo, že se jednalo o pracovníky produkce muzikálu pod vedením šejka J. Paulů. Jejich maskování bylo tak dokonalé, že ani mnozí zasvěcenci netušili, že se ve skutečnosti jedná o jejich spolupracovníky – mnozí jim to pak nemohli odpustit.

Iveta Bartošová zde zas byla za starou babičku Bartáčkovou – své nové podoby se zhostila tak dokonale, že ji někteří poznali Karel Černoch s babičkou Bartáčkovou v hospodě až podle zpěvu songu ”Hej pane DJ”. Vanda Konečná, která na minulé besídce byla za jeptišku, byla nyní za lehkou holku, a za její ztvárnění a zpěv písně ”Ještě horší věci jsou” sklidila obrovský aplaus celého osazenstva a obrovský zájem všech přítomných fotografů.

Hanka Křížk ová se zde zase představila jako ”Strakonická pěnice” a sháněla zde také svobodného a výkonného chlapa (při závěrečném tanci s jedním takovým vymetala parket).

Pak se stalo několik mimořádných věcí: Karel Svoboda si se sboremK. Svoboda jako interpret své vlastní písně sudiček zazpíval svou vlastní skladbu Včelka Mája - v němčině! (”In einem unbekantem Land ta ta da ta ta da ta ta - - -”) Po tomto výkonu všichni pochopili, že možné je úplně všechno.

Korunu všemu ovšem na sadil raper s případným jménem Adam Sychr Spermie, který předvedl Catalunia mix rap na upravenou melodii z Monte Crista – Karel Svoboda byl  pravděpodobně tak šokovaný, Daniel Hůlka s kytarou a Karlem Černochemže proti němu nezakročil a jen na to tiše zíral.

Takže když jsme spatřili sličné tanečnice španělského flamenca, Daniela Hůlku s kytarou, Golden Eye v podání Leony Tiny Divy nebo romantické vyznání Jardy Adamce dvěma ”ženomužům” a další body programu, už nás nemohlo nic zaskočit.Leona Tina Diva se skladbou Golden Eye

Na závěr show zazpívala Romana Titanic , vlastně – pardon – Roman Vojtek převlečený za ženu – píseň ”My Heart Will Go On” z filmu Titanic. Zpíval nádherně a vpravdě žensky, za což sklidil obrovský potlesk a byl zachráněn Vilíkem ”Persy” Di Caprio. Pak už  jen Maestro Korňava (Jiří Korn) přidal staré pomalé romantické kusy a vystoupení se pomalu končilo za tanečního víření účinkujících a ostatních lidí na improvizovaném parketu.

Leona Machálková aka Tina TurnerA zatímco se účinkující odličovali a upravovali, probíhaly přípravy na tu správnou party, která se podle informací přímých účastníků konala až do rána bílého a ”byla to prostě bomba”. Podrobnosti o jejím skutečném průběhu však nikdo z nich nechce zveřejňovat, což i my také moudře plníme.

Text a foto Michal Škvor

P.S. Mileny Pekárkové – Den poté jsem měla rozhovor s Leonou Machálkovou, která bez mučení přiznala, že šla spát v pět ráno a že ještě není při smyslech…. Podobně na tom byli mnozí další, ale nikdo se na ně proto nezlobí – když oslava, tak pořádná!Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.