Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

100.000 návštěvník na Carmen

Lucie Bílá přávě losuje 100.000 divákaMuzikál Carmen oslavil koncem května 100. představení. A už o dvanáct dní později přivítal 100.000 návštěvníka tohoto muzikálu. Což při počtu 921 sedadel znamená, že průměrně nemuselo být obsazeno jediné místo v každém představení.

Na závěr dnešního muzikálového představení při děkovačce vylosovala představitelka Paní Jitka Šebestová z Hředel se stala šťastným 100.000 divákem, který od HDK obdržel spoustu dárkůCarmen Lucie Bílá diváka, který byl právě sto tísícím. Její los zamířil až ke stropu divadla, na druhý balkon. Tím šťastlivcem se stala paní Jitka Šebestová z Hředel. Vlastně to byli diváci dva, neboť paní Jitka je těhotná. Lucie Bílá pak pozvala vylosovanou divačku k sobě na pódium, kde jí spolu s Adamem Novákem předala dárky. Kdo z diváků se může pochlubit společnou fotkou z představiteli rolí z muzikálu Carmen?Nejzajímavějším byl pravděpodobně poukaz na všechna představení Hudebního divadla Karlín pro dva v nové divadelní sezoně.

Po poslední oponě se paní Jitka Šebestová měla možnost vyfotit se všemi účinkujícími z muzikálu Carmen, prohlédla si zákulisí muzikálu, seznámila se blíže s Lucií Bílou.

Poté si mohla prohlédnout cirkus pana Ludvíka Berouska, jehož svěřenci v muzikálu vystupují. Zvěřinec v divadle měla paní Jitka z bezprostřední blízkostiTen jí ukázal zvěřinec, a tak si paní Jitka zblízka mohla prohlédnout dromedára, lamu i lva Leona (některé z nich si i pohladila), probrala se i otázka, zda cirkusový výcvik není týrání zvířat.

Pak už se paní Jitka Šebestová se svým maželem rozloučili, a dárky od HDK odcházeli z představení, na které jistě dlouho nezapomenou.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.