Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikál Pokrevní bratři pro tuto sezónu skončil

Paní Johnstonová domlouvá Eddiemu, který se stěhuje pryčPoslední představení sezóny má za sebou muzikál Pokrevní bratři, uváděný společností Rosana, s. r. o. v Paláci Blaník. Pod tímto producentem se od února t.r. uskutečnilo 18 představení, z nichž to poslední v sobotu 11. června v 15hod.

Paní JohanstonováJak už to u takových představení bývá, i toto bylo veselejší než všechny předcházející. Účinkující i diváci si ho také o to víc užívali a vychutnávali. Na své kolegy se přišli podívat například i Radek Valenta a Petr Vondráček, který se při jedné scéně objevil i mezi hrajícími kolegy na jevišti. Linda a Eddie, který ji tajně miluje…Dále se přišli podívat Lumír Olšovský, Otakar Brousek ml., režisér Petr Novotný a další.

V hlavní roli paní Johnstonové se tentokrát představila vynikající Daniela Šinkorová, dvojčata Mickeyho a Eddieho si zahráli Martin Sobotka s Janem Urbanem, Paní Lyonsová přesvědčuje paní Johnstonovou, aby zapoměla na Eddiehodo role staršího bratra dvojčat, "uličníka" Sammyho, se vcítil Marek Libert, manžele Lyonsovi ztvárnila dvojice Tereza Kostková a Marcel Švidrman. Také Lindu skvěle zahrála Michaela Badinková a celým dějem diváky opět provázel "vypravěč" Josef Laufer.

Muzikál Pokrevní bratři bude v Paláci Blaník pokračovat opět od září. Podzimní termíny produkce zveřejní v průběhu divadelních prázdnin.

Fotografie Michal Škvor, text Veronika Stehnová

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.