Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikál Angelika se vrací a vyhlašuje konkurz do taneční company

Angelika se vracíMuzikál Angelika s hudbou Michala Davida a Michela Mangeho se v režii Libora Vaculíka se premiérově představil publiku 6. března 2007, aby se 28. června o rok později hrál naposledy. 28. ledna 2010 se Angelika vrátila do záře reflektorů, bohužel však na pouhý měsíc. Její náhlý skon byl zapřičiněn razantním zvýšením poplatků za autorská práva ze strany Anne Golon. Proto nemůže být většího překvapení, když produkce Divadla Broadway ohlásila návrat Angeliky.

Po šesti letech se Angelika vrací zpět na scénu v únoru 2016. A nyní máte šanci i vy!

Muzikál Angelika vyhlašuje konkurz do taneční pánské a dámské company. Konkurz se koná 26. října 2015 od 10:00 hodin v prostorech Divadla Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.

Od 11:00 hod. se uskuteční konkurz na ženské a mužské pěvecké role do téhož muzikálu. Registrace je od 10 hodin. Uchazeči si připraví dvě ČESKÉ skladby (pomalou a rychlou), a základy si přinesou s sebou na podepsaném CD.

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nejpozději do 25. října 2015 do 10:00 hodin.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.