Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Konkurzy do muzikálu Kleopatra

Muzikál KleopatraPraha - 22. února 2002 zahájí svou premiérou nový český muzikál KLEOPATRA provoz v novém divadelním prostoru - divadle Broadway.

Hudbu k tomuto muzikálu složil Michal David, texty k písním Zdeněk Borovec, Lucie Stropnická a Lou Fanánek Hagen, režie se ujal Filip Renč. V hlavních rolích Kleopatry uvidíme Báru Basikovou, Moniku Absolonovou, Ilonu Csákovou. Choreografem představení bude Ladislav Beran, scénu navrhl Marek Hollý a kostýmy vytvořil Ján Kocman.

Produkce Cleopatra Musical vyhlašuje konkurs na pěvecko-herecké role.Hledá ženy ve věku 18 -40 let, muže od 16 let. Konkursy se uskuteční ve dnech 18. až 20. června (vždy mezi 11.00 a 17.00 hod.) v klubu Melodie v pražském Kongresovém centru. Zájemci mohou zaslat nabídkové kazety na adresu Cleopatra Musical, Neklanova 18, 128 00 Praha 2, kde také na pražském telefonním čísle 02/2491 3744 - paní Lída Sekaninová, ve všední dny od 9 do 16 hodin - získají všechny potřebné informace a budou moci upřesnit termín své účasti. Na konkursu bude k dispozici reprodukční zařízení pro halfplayback (kazeta, CD), resp. klavírista, každý z účastníků konkursu přednese 2 písně podle vlastního výběru.

Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.