Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Naháči zvou všechny na casting

NaháčiMultimediální muzikál Naháči vzniká na motivy románu Slávka Boury. Je to příběh o sociálním experimentu pod taktovkou hlavního hrdiny Roberta, který rozehrává velkolepou reality-show plnou manipulace a intrikánství. Do svého bytu v přestavěném pivovaru si sezve osoby, jež se doposud znaly pouze na sociální síti – lidi s nejrůznějšími osudy a příběhy a společenskými maskami, které z nich v průběhu večera začne strhávat.

Tvůrci muzikálu NaháčiPožadavky režiséra Tomáše Váni jsou ovšem až podezřele mírné. Do castingu se totiž může přihlásit každý, aniž by měl hereckou nebo hudební průpravu. Jak je to možné?

Celé představení pracuje s audiovizuálními prvky laterny magiky. Scéna je vybavená televizní stěnou a výkony herců jsou doplněny promítáním videosekvencí. Tvůrci proto potřebují obsadit nejen hlavní role, ale také získat herce, kteří budou na jevišti vystupovat právě prostřednictvím televizní projekce.

Casting se koná v neděli 5. června 2011 od 10.00 do 18.00 v prostorách společnosti Ogilvy Group, Přívozní 2A/1064, Praha 7. Podmínkou pro účast na castingu je vyplnění jednoduché přihlášky na www.muzikalnahaci.cz a poslání krátkého videa, kde se zájemce představí a řeknete něco o sobě, o svojí motivaci.

V muzikálu mohou vedle profesionálů účinkovat i amatéři„Casting do multimediálního muzikálu Naháči je ideální příležitostí pro všechny, kteří cítí, že v nich ‚něco je‘, ale doposud neměli příležitost to dokázat,“ uvádí Slávek Boura, tvůrce literární předlohy. „Zveme proto opravdu každého, kdo má zájem. A je nám jedno, jestli to myslí s hraním vážně anebo si to chce pouze vyzkoušet. Rádi mu dáme šanci.“

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.