Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Príbeh ulice podruhé

Lásku Nika a Mii nic nezastavíPríbeh ulice, o kterém jsme už několikrát na našem serveru psali, končí smrtí hlavního hrdiny Nika, kterého oplakává jeho milovaná Mia a dobrosrdečný přítel Pepe. Miin otec si uvědomuje, co všechno způsobil, když kladl požadavky na nenáviděného chudého Nika. Silný a jednoznačný závěr nadchl diváky. Ale před tvůrce - režisára Nikitu Slováka, choreografa Miňo Kerekeše, scénografa Pavola Andraška, návrháře Borise Hanečku a rapera Opaka - postavil zásadní problém: jak pokračovat v Príbehu ulice dál?

Hlavní hrdina NikoVyřešili ho elegantně: Niko, který se jako jediný dokázal postavit mafii v čele s Viktorem, nezemřel, ale bojuje o svůj život. A jak se ukáže, i o životy ostatních 'dětí ulice'. Mafián Viktor již nemá protivníka a náležitě toho ve všech směrech využívá. Mia, Dag, Pepe, bárbíny Tina a Cica - ti všichni potřebují hrdinu, který Viktora pošle tam, kam patří - do pekla. Ale Viktor nikdy nezapomíná, neodpouští, je schopen třeba i vraždy - to už jednou dokázal. Kdo nakonec zvítězí - ulice nebo peklo pod ní? Na to se přijďte podívat sami.

MiaPríbeh ulice II je možno vidět ve dvou rovinách - jednak, že navazuje na předchozí muzikál, který diváci mohli vidět v Praze v divadle Hybernia a poté v divadle Blaník, nebo že je samostatným příběhem. Oba pohledy jsou kupodivu správné. V každém případě to bude precizní show, plná zajímavých choreografií, skvělé hudby, vtipu, narážek a občasného humoru. Také bude obsahovat dobře zpracovaná taneční čísla, snad i nehynoucí lásku a opět i netradiční řešení prostoru.

V muzikálu kromě již známých tváří uvidíme také nové účinkující. Proradný mafián ViktorZajímavostí bude také vystupování opravdových "dětí ulice", kteří byli vybráni na akci Orange casting tour. Těm, kterým se povedlo projít náročným konkurzem, se tak zajisté splnil velký taneční sen a mohou díky této nevšední příležitosti alespoň na chvíli "ulici" opustit a zažít to, čemu v dřívějších dobách měli šanci jen malým kouskem své duše věřit.

Muzikál Príbeh ulice II bude mít premiéru 25. 3. 2010 na Nové scéně v Bratislavě, shodou okolností právě v době premiéry muzikálu Chicago v Městském divadle Brno. Později muzikál objede Slovensko, aby na jaře 2012 se objevil v Praze. Doufejme, že se tak skutečně stane, byla by škoda, kdyby si tento muzikál nechalo Slovensko pouze pro sebe a své nadšené divaky a fanoušky, kterých zajisté není málo.

Na závěr malá ochutnávka z příprav muzikálu Príbeh ulice II - oficiální trailler

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.