Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Fanklub zkouší Angeliku

Monika Kněžková se domlouvá s Věrkou o choreografiiUž v neděli 7. února proběhne v divadle Broadway již druhé představení nastudované členy fanklubu. Přesně týden před tím proběhla první (a zároveň i poslední) zkouška. Většina účastníků jsou lidé, kteří prošli loni fanklubáckou Kleopatrou, přesto se ale našlo pár nováčků. Seznamování ale proběhlo rychle a bez problémů, takže společnému zkoušení už nic nebránilo.

Eda Klezla vysvětluje Rolimu Minksovi, jak pracovat s hlasem při umírání v písni ''Snad měl bych jít''Divadlo měli účinkující k dispozici od půl jedenácté do tří odpoledne. Jako hlasový poradce byl přizván Eda Klezla a Tomáš Beroun, který jako učitel KJJ přispěl zpěvákům mnoha cennými radami, jak své písně uchopit. Zpěváci byli ovšem odkázáni zkoušet své písně a především duety rozprostřeni po celém divadle, neboť pódium bylo zabráno tanečníky, kteří vymýšleli, trénovali a dolaďovali své choreografie.

Pavlína Hanáková a Roland Minks zkouší přímo na jevišti zpěv...Árie z Angeliky je ozývaly z různých koutů divadla a v mnoha případech byly zazpívány srovnatelně s profesionálními výkony, takže můžeme v neděli čekat kvalitní představení, byť ve zkrácené koncertní verzi. Většina účinkujících využila času v divadle také tím, že si prošli prostory, kam se člověk normálně nepodívá, samozřejmě se zdůvodněním, že se přeci nemohou v neděli ztratit.

...zatímco o chvíli později jsou tam už tanečniceČas určený pro zkoušku utekl jako voda, ale rozhodně byl využit do poslední minuty. Zpěváci i tanečníci odcházeli sladěni a všichni se shodli, že se na představení moc těší. Nám nezbývá než všem držet palce, popřát vysokou účast návštěvníků a hodně štěstí.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.