Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Cestou ke slávě se najde Robin Hood (a Mariana)

4, 24, 40, 97, 20, 160,… co znamenají ta čísla?4, 24, 40, 97, 20, 160, 71, 44, 102, 52, 91, 13, 37, 85, 55, 99, 246, 176, 257, 279, 60, 90, 79, 273, 176, 228, 58, 49, 158, 64, 50, 14 a speciálně 13!

Myslíte si, že jsme se zbláznili? Ani výherní čísla do loterie to nejsou? Co to tedy je?

Porota velmi přísně posuzuje výkony přítomnýchJsou to čísla. Čísla soutěžících, kteří postoupili do dalšího kola castingu do soutěže Robin Hood - Cesta ke slávě. Castingu, kam jsme se šli podívat.

První přišli na řadu muži. Výběr probíhal následovně: všichni si zopakovali choreografii a ti kdo moc "čněli", tj. neuměli choreografii dobře, šli domů. Po taneční části následovaly náročné pěvecké zkouškyOstatní vytvořili skupinky po pěti lidech a ti šli na jeviště postupně znovu. Ukázali choreografii, v případě požadavku poroty zazpívali znovu či doplnili chybějící údaje. Porota se krátce poradila a již přicházela další pětice.

Jelikož jména jsou tajena, každý účinkující vystupuje pod číslem. Je tohle snad ta správná Mariana?A tak zde najdete právě ty čísla. Robin 25, který byl velmi vysoký, předvedl etudu, jak obejme průměrně vysokou Marianu 14. Robin 160 byl svlečen z "kamizoly zelené" a v civilním oděvu přesvědčil porotu. Robin 20 kromě zpěvu musel předvést i svou postavu: Gábina to okomentovala slovy: "Já tam vidím ten pekáč buchet, co jste snědl o Vánocích. Ty budou muset zmizet!"

U dívek a žen je účast hojnější a tedy konkurence daleko tvrdší než u mužůPorota neprominula sebemenší chybičku, každé zaváhání, nepřesnost - vše bylo vidět. Přiblížilo se finální rozhodnutí. "Ty, co přečtu, nepůjdou s námi dál. Není to proto, že by byli až tak špatnými zpěváky nebo herci, ale proto, že se nám typově nehodí. Přejeme jim, aby pro svůj talent našli uplatnění jinde." Pak Ján Ďurovčík přečetl seznam čísel. "... 71, 66 a nakonec 39. Děkujeme Vám za účast, nashledanou." Potlesk těch, co jdou dál, vyprovodil ty, kteří neměli štěstí a nedostali se dál.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.