Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Fan Angelika zdarma na Broadwayi

Nejznámější česká muzikálová Angelika Monika AbsolonováPo loňské lednové Fan Kleopatře se díky vstřícnému přístupu producenta muzikálových produkcí Cleopatra Musical a Golem Production Oldřicha Lichtenberga uskuteční 7. února od 15 hodin další muzikálové představení fanklubů divadel Broadway a Hybernia, tentokráte koncertní verze muzikálu Michala Davida a Lou Fanánka Hagena Angelika.

Svoji účast potvrdil Pepa VojtekAngelika se vrací na prkna Broadwaye pro ty, kteří ji nestihli při prvním úspěšném uvedení před více než dvěma lety ještě na jeden měsíc (od 26. ledna do 28. února), čehož využili nadšenci z řad fanklubáků obou spřátelených divadelních stánků k nastudování o něco zkrácenější verze jinak tříhodinové podívané. Koncertní Fan Angelika bude hlavně o zpěvu, ale nebudou chybět ani činoherní a taneční výstupy, oproti loňsku pak vedení fanklubů oslovilo pět hvězd stálého nastudování Angeliky ke zpestření představení symbolickou účastí v některém z jednotlivých kusů tohoto díla.

Největší hvězdou, která předběžně přislíbila účast, je frontman Kabátů Josef Vojtek, a to navzdory tomu, že se bude vracet z Trenčína, kde umělci divadel Broadway a Hybernia budou o den dříve hostovat. Osloveni jsou/budou také nová Angelika Kamila Nývltová, perský princ Ali Amiri, oblíbenný nejen pohádkový herec Jan Kuželka a bývalý fanklubák DB Robert Kryl, který ve »velké« Angelice ztvárňuje roli Gendéra.

Závěrečná scéna. Uvidíme, jak se bude lišitS Honzou Kuželkou by měl ve dvou komických výstupech Gena a Steliena být k vidění i redaktor a editor měsíčních zpravodajů fanklubů DB a DH Roman Janouch. Těšit se můžete (z aktérů loňské Fan Kleopatry) i na Jitku Heřmánkovou, Rolanda Minkse, Lenku Marošovou, Vítka Bečváře, Helenu Michaniklovou, Pavlínku Hanákovou, Tomáše Fialu, Terezu Kolaříkovou, Moniku Kněžkovou či Věru a Katku Novotných, ale oslovili jsme i další nebojácné fanklubáky a naše kamarády - nově budete moci obdivovat Míšu Haniakovou, Cristinu Termerovou, Lenku Fialovou či Míšu Šlejmarovou. Až bude obsazení kompletní, rádi ho prozradíme. Dopředu děkujeme za pomoc i těm našim kolegům, kteří se na jevišti zřejmě nepředstaví, ale ke zdaru díla už přispěli či ještě výrazně přispějí - za ostatní jmenujme Nikolu Zábranskou, Janu Ševčíkovou, Vláďu Jaroše, Janu Entlerovou či Denisu Hájkovou.

V lednu se jako Angelika objeví Kamila NývltováVstup na Fan Angeliku v Divadle Broadway na pražských Příkopech je volný, ale fanoušci obou divadel přicházejí s prosbou k divákům tohoto představení o kolegiální zakoupení vstupenky na jiné zbylé únorové klasické hvězdné představení Angeliky, popřípadě některého z dalších titulů divadel Broadway a Hybernia. V Hybernii bude mít na konci února premiéru Baron Prášil, na Broadway se od března znovu vrací Kleopatra, na programu budou i premiéry crazykomedie Je třeba zabít Davida, resp. výhledově nového muzikálu právě Michala Davida Kat Mydlář.

Pozn. redakce: všichni oslovení umělci potvrdili svou účast, takže se bude na co těšit!

Zdroj: TZ Divadla Broadway, Roman Janouch

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.