Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Touha přivítala padesát tisíc diváků

Brány divadla Kalich v pondělí 11. května překročila jubilejní divačka mtn_MS09C-029989uzikálu Touha. Padesátitisícou návštěvnicí tohoto muzikálu se stala paní Andrea z Beřovic u Slaného.

tn_MS09C-029936Divadlo Kalich společně s CK Čedok věnovalo jubilejní návštěvnici poukaz na zájezd v hodnotě 20 tisíc korun. Výherce vyhlašoval Ivan Vodochodský, představitel producenta a majitele divadla Oskara Tomana. A ten také jako „producent a majitel divadla" ohlašoval, kdo se stal výhercem. Symbolický šek pak na jevišti předala Lucka Vondráčková, představitelka Karin.tn_MS09C-029975

A teď již k samotnému představení. Lucka Vondráčková je jako zhýčkaná hvězda podporovaná bohatým milencem producentem velmi přesvedčivá. Člověk se pak neubrání myšlence na to, že by se i v našem showbusinessu, herečka jako je fiktivní Karin Lipertová, našla. Jestli už nějaká taková na naší scéně není...tn_MS09C-029916

Vedle Lucky Vondráčkové se v roli jejího milence a uprchlého trestance Bena Berouska objevil Martin Písařík. Pěvecky sice příliš nepřesvědčil, ale všechno dohnal hereckým výkonem. Diváci se ale nejvíce pobavili u konkurzů na fiktivní muzikál „Můra a motýl".

tn_MS09C-029937Každý výstup Martina Peška nemohl skončit jinak než nekonečnými salvami smíchu. Kromě něho bavil publikum i hysterický režisér Palo Braňo v podání Romana Pomajbo. V dalších rolí se představili Ondra Izdný jako Radim Šec, Radka Fišarová jako Romana Divišová, Heinrich Šiška jako Michal Rajmont a další.

Touha je na programu divadla Kalich dva týdny v květnu, týden v červnu a po prázdninách se bude střídat se znovuobnovenou Johankou z Arku.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.