Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Pink Cat Car - opening party

Pink Cat Car aneb po Praze luxusním růžovým Chryslerem se sklenkou sektu v rucePink Cat Car je nová služba odvozu klienta se sličnými stewardkami, které mohou movitého klienta třeba i doprovázet na různé společenské akce. Café - Café je naopak zavedená restaurace v centru Prahy, která kromě příjemného prostředí nabízí i výborné lahůdky (většinu z nich tvoří ty tekuté). Michal David je tvůrce muzikálů Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika a Mona Lisa.

Michal David s dcerou Klárou a moderátorkou Evou AichmajerovouCo však tyto tři různé věci spojuje? Je to opening párty Pink Cat Car v pražkém Café - Café za účasti Michala Davida. Toho na tuto párty doprovodila jeho dcera Klára, a jak jinak, ve stylové růžové halence. Kadeřník Michal Zapomněl, jeden z kmortů večera s majitelkami firmyDalšímy kmotry byli modelka a moderátorka Eva Aichmajerová, která stewardky (uniformy jim vytvořil Josef Klír) ocenila pohledem a konstatovala, že většina z nich by mohly od okamžiku dělat modelky a vynikající kadeřník Michal Zapomněl, jehož salony věnovaly účastníkům vlasovou kosmetiku.

Sličné stewardky mohou klienty doprovázet i na společenské akceMichal David pak přiblížil, jak byl na křest pozván: "Když mi volali, zda bych se stal kmotrem, tak jsem moc dobře neslyšel... - Naše stewardky klienty odvezou a ještě zdarma získají sekt... - Cože, sex zadarmo? - Ne sex, ale sekt! - A ten sex je k tomu sektu? nechápal Michal David. - Ne, ten v tom není! - Při křtu teklo šampaňské proudem... bohužel jen na autaA tak jsem tady, abych vlastně zjistil, jak je to ve skutečnosti!" dopověděl Michal David.

Křest proběhl před restaurací a sekt tekl proudem, i když sex po něm nenásledoval. Michal David neskrýval nadšení z nových možností přepravních služebAby Michal David nebyl zklamán tak moc, při zkoušení pohodlí auta Chrysler PT Cruiser se kolem něj objevily hned tři přítomné stewardky, a Michal si tuto pozornost užíval. Navíc dostal od majitelek firmy VIP kartu, která ho opravňuje k dvaceti jízdám zdarma. "Určitě toho využiji, mít za řidičku krásnou dívku v sexy oblečku se mi ještě nepoštěstilo", komentoval dárek Michal a hned si kartu uložil do speciální tašky na kreditní a klubové karty.Mezi hosty byl i Lumír Olšovský s přítelem či Míša Nosková

Párty byla zajímavá, mohli jsme tady potkat zpěvačku Viktorii, kadeřníka Michala Zapomněla, muzikálové zpěvačky Míšu Noskovou a Terezu Zelinkovou, Lumíra Olšovského s jeho přítelem Pavlem Bárem nebo Ondřeje Rumla. Takže když uvidíte celebritu v doprovodu krásné dívky (v budoucnu prý i muže) v růžovo-černé uniformě, pak víte, s kým jezdí!

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.