Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Dvě akce za Mercuryho

Queen RevivalDne 20. listopadu proběhla ve Dvořákově síni Rudolfina prestižní akce nazvaná Tribute to Freddie Mercury. Písničky skupiny Queen zde zazněly v provedení Queen RevivalČeského národního symfonického orchestru a řady sólistů.

O den později ve velkém sále Lucerny byla poněkud rockovější atmosféra a především kapela Queen Revival s Peterem Paulem, která předváděla Freddieho písničky v původním duchu.

Queen RevivalJe dobře že si chtělo tolik lidí připomenout Mercuryho odkaz, přesto se v některých případech vkrádala otázka sepjatosti pěveckých osobností s Mercuryho odkazem. To se však jistě netýká Kamila Střihavky (na obrázku).

text a foto z druhé akce Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.