Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Monte Cristo vs. HC Stars

Dan Hůlka neskrývá radost nad tím, že ještě před zahájením mače byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu Monte Cristo (Na fotografii s Janem Fialou)V neděli 21.10.2001 se v Hradci Králové slavnostně otevírala druhá hokejová, tréninková ledová plocha. Součástí otevření byla i hokejová exhibice týmů Monte Cristo a HC Stars, která naplnila hlavní hokejovou halu hradeckými, nejen hokejovými fanoušky. V obou týmech se objevili muzikálové osobnosti, známí zpěváci, herci, televizní a rozhlasoví moderátoři, ale i slavní hokejisté naší nedávné minulosti, namátkou Jiří Hrdina, Pavel Richter, Jirka Králík či David Volek.

Hrabě Monte Cristo si na ledě všiml, že si zapomněl brusleHned na začátku utkání byl nejlepším hráčem vyhlášen Daniel Hůlka, který pak v samotném zápasu vůbec nenastoupil a exhibici, společně se svou muzikálovou schovankou IvetBojovné odhodlaní Jakuba Smolíka z HC Starsou Bartošovou ozdobil pěveckým vystoupením v přestávce mezi 1. a 2. třetinou.

Předzápasové bojovné odhodlání Jakuba Smolíka bylo korunováno ve třetí třetině minutou ticha na počest skutečnosti, že již 365 dní v dresu HC Stars nevsítil jediný gól.

Hokejové utkání skončilo vítězstvím vůle nad hokejovým uměním,
s konečným výsledkem 6 : 5 pro HC Stars.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.