Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Tenisový turnaj Hamlet Cup Open

Jedno krásné nedělní poledne v Praze. Slunce pálí jak zběsilé a všichni normální lidé jsou zalezlí doma nebo u vody. Ale nikoliv účinkující z muzikálu Hamlet. Ti se sešli na tenisovém turnaji Hamlet Cup Open. Zajímavostí tohoto turnaje byl vítěz - Michal Kocourek. Ti, kdo neuspěli, tajně bokem utrušovali, že kdo chce hrát v Hamletovi, musí podle tajné vnitřní dohody prohrát s ředitelem. Jak se ukázalo, byly to pouhé pomluvy. Zajímavostí zápasů bylo, že hráči se také stávali rozhodčími.

Kromě zápasů mezi sebou vyřazovací metodou se odehrál urputný boj ve dvouhře Hamlet - Natěrač. Za Hamleta nastoupil Janek Ledecký se Sabinou Laurinovou, za Natěrače Pavel Zedníček a Jana Paulová. Sabina Laurinová se zde projevila jako velice zásadová: její zásadu "míč na raketu nepatří" jí nebyl schopen vyvrátit nikdo, dokonce ani její soupeřka Jana Paulová. Ač se Janek velmi snažil, zápas za oba hrát nemohl a tak zaslouženě vyhrála jedna zásada a tým Natěračů. Před zápasem jsem také dělal rozhovor s Jankem Ledeckým a Petrou Janů.

7124-25a 7124-28a 7124-32a 7124-36a 7124-37a

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.