Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Obraz Doriana Graye se poodhaluje

Účinkující zatím v civiluPouhý měsíc zbývá do premiéry nového muzikálu Obraz Doriana Graye. Ač se to běžně nedělá, mohl jsem krátce nakouknout pod pokličku. Účinkující v civilu (kostýmy budou na začátku února) pilně trénují choreografii, zpěv i výrazy.

Kamil Střihavka a Bára  Basiková o krátké pauzeJak bylo napsáno v předcházejícím článku, Vladko Dobrovodský nakonec své účinkování v muzikálu odvolal, a tak Bára Basiková zkouší dále. Nálada je pohodová a nic nenaznačuje, že by kdy tady taková aféra byla. Když Jiří Pokorný vyhlásil přestávku, vyhrnuli se všichni účinkující na občerstvení. Mezitím technici řešili různé detaily na scéně. Režisér s producentem zde u kafe řešili "tenký led", na kterém se s připravovaným muzikálem pohybují. Bára Basiková (Dorianova matka) ochotně zapózovala s Kamilem Sřihavkou (malíř Basil).

Režisér (J. Pokorný) má plné ruce práce…"Přátelé, popojedem" byla výzva k návratu na scénu. Všichni se tedy zvedli a s vtipkováním se vraceli zpět do práce. Choreografická zkouška, krátké vydechnutí a zkouší se další píseň. Stejně jako v jiných divadlech, ani zde nic nenasvědčuje tomu, že do premiéry zbývá pouhý měsíc. Pracuje se zde doslova na dvě směny: dopoledne zkoušky na Doriana, večer představení Elixíru života.

Jaký je vlastně Obraz Doriana Graye, se dozvíme již za měsíc, kdy se koná oficiální premiéra. Zda bude považován za skandální, záleží také na míře tolerance diváků.

Fotografie a text Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.