Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Derniéra Monte Crista

Rozloučení tvůrců s publikem i muzikálemNa posledním představení Monte Crista, stejně jako na jiných derniérách si účinkující připravili neobvyklá překvapení pro sebe i pro diváky…

Tak například při scéně ve věznici na ostrově If, skočil jeden z vězňů do bazénu, až většina diváků v prvních řadách byla pěkně zlita. Při svém posledním přeběhu v zákulisí tentokrát proběhl Daniel Hůlka i cílovou páskou, kterou měl připravenu na konci dráhy u vstupu na jeviště.

V druhé polovině zas Daniel Hůlka při scéně střelby do terče, kdy za Haydé přichází Albert, trefil sluhu, který se mrtev skácel k zemi a Albert musel s vPoslední megamix Monte Cristoážnou tváří konstatovat "Dobrá rána příteli!" což bylo vzhledem k situaci velmi obtížné.

Při souboji s Albertem v závěru představení vystřelí Monte Cristo do vzduchu - tentokrát trefil bažanta, který spadl přímo na scénu. Po děkovačce následoval ještě "megamix" Monte Crista - tentokrát však i ten se nesl ve značně jiném duchu než obvykle.

Monte Cristo tedy slavně uvolnil scénu navrátivšímu se Draculovi, který má mít premiéru už 27. 3. 2003.

Text a fotografie: Michal Škvor


Abbé Faria - K. Černoch a J. Zíma se loučí

Dan Hůlka si připíjí se svými kolegy Radka Fišarová a její nový kostým Zuza se svou sestrou na rautu

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.