Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Osmý světadíl prozradil vítěze

Roman Tomeš si zahraje TomášeCelkem 32 jmen obsahuje herecké obsazení nového muzikálu Divadla Kalich s největšími hity legendární skupiny Elán Osmý světadíl. O možnost zahrát si v napjatě očekávaném projektu bojovalo v tříkolových konkurzech 400 zájemců, málokdo však vyhovoval vysokým nárokům, s nimiž byly jednotlivé role obsazovány. Za všechny, kdo se k vytouženému angažmá v muzikálu nakonec probojovali, tak mohou dát producent Michal Kocourek a režisér i choreograf Ján Ďurovčík ruce do ohně jako za opravdové muzikálové profesionály, patřící na naší scéně k nejužší špičce.

Tomáš Löbl už nebude jen Michal v muzikálu Děti ráje, ale také Tomáš v Osmém světadílu„Diváci se mají bezesporu na co těšit. Muzikál je herecky nejobtížnější divadelní žánr a u nás uvidí, ať už přijdou na jakoukoli alternaci, vždy ty nejlepší z nejlepších. Doufám, že po premiéře Osmého světadílu konečně utichnou hlasy, že české produkce co do hereckých výkonů nikdy nesrovnají krok s mezinárodní scénou. Ještě před obsazováním rolí jsme měli jednu velikánskou výhodu a jistotu zároveň: nestárnoucí, všem dobře známé, nepřekonatelné hity skupiny Elán.

Michaela Doubravová (Jana) a Petr Šudoma (company)

Tou největší hvězdou tohoto muzikálu je právě muzika Elánů a enormní zájem o vstupenky v předprodejích to jenom potvrzuje. Takovou legendu bychom si ani nemohli dovolit nepodpořit bezchybnými pěveckými, tanečními a hereckými výkony.  Vstupenkou do našeho projektu nebyla četnost výskytu toho kterého účinkujícího ve společenských rubrikách, ale jen a pouze jeho profesionalita. Za všemi vybranými herci je vidět jejich práce, jsou zvyklí na sobě dřít a stále se zdokonalovat,“ vysvětluje producent a ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek.

 

OBSAZENÍ MUZIKÁLU OSMÝ SVĚTADÍL
JANA Michaela Doubravová, Nela Pocisková, Kateřina Steinerová
TOMÁŠ Tomáš Savka, Tomáš Löbl, Roman Tomeš
ERIK Zbyněk Fric, Jan Kříž
MATKA Zuzana Krištofová - Kolářová, Alžběta Stanková, Marie Štěchová
OTEC Jan Révai, Michal Pleskot
VÍCEROLE Juraj Bernáth, Antonín Moravec
DÁMSKÁ COMPANY – MENŠÍ ROLE Zuzana Pokorná, Zuzana Herényiová, Linda Huňáčková,
Gloria Fricová, Zdeňka Pijanová, Barbora Danzerová,
Eva Miškovičová, Denisa Kubášová, Kamila Mottlová
PÁNSKÁ COMPANY – MENŠÍ ROLE Martin Bačkovský, Filip Gröger, Bedřich Lévi, Petr Novotný,
Oldřich Smysl, Jan Tenkrát, Peter Veslár, Petr Šudoma

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.