Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Do Londýna zadarmo? Zadarmo!

Hamlet vylosuje návštěvníka londýnského muzikálu Fantom operyChcete se podívat do Londýna na představení Fantom Opery? Není nic snazšího. Při každém představení muzikálu Hamlet v pražském divadle Kalich (v Jungmannově ulici) je vylosován jeden divák, který získává vstupenku na poslední představení muzikálu Hamlet v této sezóně tj. na 18.5.2002.

Z těchto sedmnácti lidí potom bude vylosován jeden, kterému divadlo Kalich umožní návštěvu muzikálu Fantom Opery v Londýně. Takže  tenhle šťastlivec se podívá za jedno vstupné na tři představení.

Kdo ještě chce této možnosti využít, musí si pospíšit, neboť zbylá představení jsou již z velké části vyprodaná. A těsně před představením je šance tak maximálně na několik jednotlivých vstupenek. Nepromarněte příležitost!

Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.