Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Co se chystá?

28. dubna večer se můžeme těšit na premiéru muzikálu Je třeba zabít Davida. V tomto muzikálu, který složil Michal David pro své kritiky se poprvé ukáže žijící autor, který bud ztvárňovat sám sebe. Ale co se chystá dál?

Stranou mediálního zájmu zůstává projekt Ať žije rokenrol (o kterém jsme již psali), který připravuje producent Oldřich Lichtenberg ve spolupráci s Petrem Jandou a Karlem Šípem pro divadlo Broadway. Dle vyjádření Petra Jandy by se měl tento projekt představit začátkem roku 2011.

Také se chystá další projekt, který by se měl blížit do finální fáze. Jeho autorem je opět Michal David a jedná se o muzikál Kat Mydlář. Ten se dá očekávat přibližně za rok, jeho realizaci totiž zpomalila finanční krize.

Tento muzikál bude založen zčásti na historických faktech, zčásti se bude rozvíjet smyšlený příběh. Nebude to love story v klasickém pojetí, ale oči nezůstanou suché.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.