Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Robin Hood rozdává dál

Robin HoodKteré dvě dívky pošlou diváci svými hlasy do duelu? Pro kterou z nich se porota rozhodne hlasovat a dá jí tak další šanci? Stačí správně odpovědět na novou soutěžní otázku, mít štěstí a být vylosován a můžete se jít podívat osobně do finálového kola.

V této soutěži bude vylosován 1 výherce, který získá 2 vstupenky na přímý přenos na termín 4. 4. od 20 hodin.

Který z účastníků minulého kola zpíval píseň ze známého muzikálu, laděnou do 30. let minulého století?
(odpovězte jménem)

Své odpovědi zasílejte do soboty 3. dubna do 20 hodin na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .  (pouze odpovědi z této e-mailové adresy jsou zařazeny do soutěže).

Do předmětu prosím uveďte „Robin Hood - 2. kolo“ a nezapomeňte se také podepsat celým jménem a uvést své město a mobilní telefon.

Vylosovaní výherci (jejichž jména budou zveřejněna až po představení) budou na výhru upozorněni e-mailem a vstupenky budou v den představení u hostesky v Atelieru č. 2 na Barrandově.

Výhercem dvou lístků na přímý přenos 2. kola se stává Ondřej Jupa z Prahy.

 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.