Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Daniel Hůlka je zdravý a pořádně naštvaný

Z Hůlkova pohledu je znát rozladěníTento týden v našem nejčtenějším bulvárním deníku vyšlo několik článků o zpěváku Danielu Hůlkovi. Psalo se v nich, že je na pokraji zhroucení a v současné době pobývá v blázinci na Moravě. Čtvrteční tisková konference k připravovanému muzikálu Baron Prášil měla díky tomu zcela netradiční závěr. Hůlka po jejím skončení předstoupil před novináře, aby tuto informaci vyvrátil a k celé kauze se vyjádřil.

Nejprve se zeptal, zda je přítomna novinářka, která články napsala. Ta, evidentně nerada, řekla ano. Hůlka pak poprosil přítomné fotografy, aby si ji vyfotili. Řekl, že by byl rád, kdyby její fotografii zveřejnili, aby všichni viděli, kdo si o něm vymýšlí nesmysly. "Nebudu mluvit dlouho, jen bych si chtěl vyřešit jednu osobní záležitost. Všichni víte, že od té doby, co jsem se vrátil k divadlu, se snažím být k médiím vždy vstřícný a zatím se mi to vracelo v dobrém. Nyní nastal nějaký zlom a ona o mně napsala strašné lži." Ještě na 100. představením muzikálu Dracula Daniel Hůlka vylosoval onu redaktorku, která vyhrála zájezd do Transylvánie. Dnes je jejich komunikace na bodu mrazu Bylo vidět, že mu celá věc je opravdu nepříjemná a nemluví se mu o ní lehce. Přesto se klidně, avšak ostře a nekompromisně, obrátil přímo k dané redaktorce a přede všemi jí do očí řekl, že si o ní myslí, že je velmi zlý člověk bez jakékoli morálky.

Jak Hůlka uvedl, sám by se touto věcí snad ani nezabýval, ale články nepříjemně zasáhly jeho maminku. "Pravděpodobně bych to neřešil, kdyby mojí maminku poté, co si zprávu přečetla, neodvezli do nemocnice s náběhem na infarkt a včera jsem ji nemusel hodinu utěšovat, že je opravdu všechno v pořádku. Redaktorce jsem několikrát volal a říkal jsem jí, že jsem doma, ať se jede na mě podívat. Což ona samozřejmě neudělala, neměla zájem, protože pravda ji vůbec nezajímá."

Hůlka ochotně odpovídal na dotazy novinářů (Petra Gregorová)Na samotné tiskové konferenci Daniel Hůlka působil odpočatě, mile a v dobré náladě, a to přes všechny výše uvedené okolnosti. Je skutečně pravda, že má teď měsíc pauzu, ale na ní byl s producentem Oldřichem Lichtenbergem domluven již několik měsíců dopředu. Volno si naplánoval hlavně proto, aby se mohl připravit na koncertní turné, svůj vánoční koncert, který se uskuteční 14. 12. v Divadle Hybernia, a na náročné zkoušení nové role v muzikálu Baron Prášil. "Původně jsem chtěl zůstat měsíc v České republice, ale teď jsem změnil názor a odjedu do ciziny.", uvedl Hůlka na závěr.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.