Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Spice Girls ohlásily svůj návrat

Spice GirlsGeri Haliwell se rozhodla, že si vyzkouší novou pozici: stane se producentkou. A to nejen skupiny Spice Girls, ale i nového, jistě zajímavého projektu.

Rozhodla se pro comeback skupiny Spice Girls, a to oblasti, která zatím nebyla jejich doménou. Jako producentka chce realizovat muzikál, který by mapoval historii této skupiny. Zbytek skupiny jí v tomto záměru podporuje.

Spice GirlsNávratu zpěvaček se však nedočkáme - jejich party převezmou herečky.

Skupina byla založena v roce 1994 a získala si poměrně velkou popularitu. V roce 1997 byl v kinech uveden film Spiceworld, který se bez většího zájmu publika promítal i u nás. Skupina poté ohlásila svůj konec a členky se věnovaly svým sólovým kariérám. Naposledy spolu Spice Girls vystoupily v roce 2008 v Torontu.

Informace přinesl deník Daily Mirror.

Foto: Google, PR foto

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.