Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikál Ať žijí duchové se mění

Láďa Beran, který se ZIPáky dělá jejich choreografieDle dostupných informací se připravovaný muzikál Ať žijí duchové, který měl mít premiéru 31.5.2009 nebude hrát. Místo něj se připravuje pásmo s názvem Tanec a muzikál. Důvod této změny je paradoxně úspěch.

ZIP a 6o6Taneční skupina Z.I.P. totiž postoupila v sedmi kategoriích do evropského kola taneční soutěže, která se bude konat v chorvatské Poreči a tak se musí intenzivně připravovat.

Muzikál Aťz žijí duchové má taneční skupina ZIP nastudován již od roku 2007 ZIP - Factorya s úspěchem ho uvádí v Písku, o čemž svědčí několik recenzí.

Tanec a muzikál! je jeden z mnoha připravovaných pravidelných nedělních programů divadla Milenium určených pro děti i celé rodiny.

Martina PártlováV tomto moderovaném pořadu se představí členové Tanečního centra Z.I.P. Písek ve věku od 6 do 25 let, prezentující širokou škálu tanečních stylů za doprovodu nejrůznějších hudebních žánrů. V programu zatančí scény ze slavných muzikálů (např. Grease - Pomáda, Chorus Line, Rebelové…) a předvedou taneční kreace na písně známých zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin.

Taneční čísla jsou také provázána s vystoupeními předních pěveckých hvězd. Můžete se těšit na Ilonu Csákovou, Jiřího Zonygu, Martinu Pártlovou a další.

Komentáře k článku

avatar Roman Zajíc
0
 
 
Nešiřte bludy! Důvodem je nezískání autorských práv.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar Michal Škvor
0
 
 
O tom se produkce nezmínila. Vy jste u těch jenání byl? Pokud máte ověřitelné informace, rád je zveřejním. Mimochodem, o postupu ZIPáků na evropské mistrovství do Preče mají info i na oficiálních stránkách, takže nevidím důvod, proč by to neměla být pravda.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.