Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Carmen byla oficiálně pokřtěna + megamix uvnitř článku

Karlínští slavnostně pokřtili CD s písněmi ze světového muzikálu CarmenMuzikál Carmen měl sice svou premiéru už před několika týdny, přesto opět nalákal do prostorů Hudebního divadla Karlín novináře a fotografy. Tentokráte ale ne kvůli představení jako takovému. Na programu dne totiž byl křest výběrového CD k tomuto dílu.

Vedení HdK bylo při křtu CD v přesile, účinkujících dorazila jen hrstkaZ řad hlavních představitelů dorazili pouze Athina Langoská, Peter Strenáčik a pochopitelně hlavní představitelka Lucie Bílá. Vedení divadla proto mělo na malém podiu při samotném křtu mírnou převahu. Z řad umělců byla z tohoto důvodu pozvána posila. Tou se stal kmotr CD a osobnost karlínského divadla Karel Fiala.

Jako první promluvil ředitel HDK Egon ''Carmen'' s kmotrem ''Limonádovým Joem''Kulhánek, který si už Carmen  bez Lucie Bílé neumí představit. Na závěr uvedl, že vzhledem k velkému zájmu diváků se budou snažit přidávat představení v květnu a červnu. Karel Fiala přítomným sdělil, že Lucie je pro něj "nabíječka", neboť ho svým zpěvem nabíjí dobrou náladou, Lucie zase, že si bez Carmen už neumí svůj život představit.

V souvislosti s filmovým Limonádovým Joe by možná kdekoho napadlo, že se křtilo Kolalokou, ovšem nebylo tomu tak. Kvůli velké absenci carmenského ansámblu proběhl křest sice rychle, ale přesto tradičně bublinkamiPodlahu divadla řádně smáčelo pro křest typické šampaňské, které proteklo přes "placku" se 13 písničkami. Což mnohé překvapilo, neboť dnes se na CD vejde kolem 70 minut hudby.

Pravděpodobně i kvůli nízké účasti účinkujících proběhlo oficiální představení nosiče, který už je nějaký ten den na pultech obchodů, poměrně rychle a důvod sešlosti připomínaly jen písně z pokřtěného CD, které tvořily hudební kulisu. Díky exkluzivní domluvě s Pavlem Polákem a Adamem Novákem (kterým oběma děkujeme) zde máte jako ochutnávku speciální verzi CD muzikálu Carmen - megamix, vytvořenou Michalem exkluzivně pro náš server.

Muzikál Carmen - Megamix

Lucie Bílá si už život bez Carmen nedovede představit... Kmotr CD muzikálu Carmen - ''Limonádový Joe'' Karel Fiala Egon Kulhánek (ředitel HdK), Pavel Polák (umělecký ředitel) a Adam Novák (dramaturg)
Adam Novák a Athina Langoská Diváci se mohou těšit celkem na 13 písní z nového muzikálu Trenčínský rodák Peter Strenáčik alias carmenský José Rivera

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.