Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikál Pokrevní bratři naposled před prázdninami

Paní Johnstonová a její dvojčata Mickey a EddieAž do 11. června máte možnost vidět před divadelními prázdninami muzikál Pokrevní bratři, který se hraje v paláci Blaník. Muzikál vyniká nejen skvělou hudbou a texty, ale zároveň vypráví i silný dramatický příběh dvou bratří, kteří byli ihned po narození rozděleni a vyrůstali v odlišném prostředí. Na rozdíl od jiných muzikálů je zpěv velmi citlivě vyvážen vtipnými a humornými dialogy, takže se rozhodně nudit nebudete a z divadla budete odcházet plni dojmů.

Linda požádá Eddieho o pomoc pro MickyhoNavštívit muzikál můžete 2., 4., 9. a 11. června. Roli paní Johnstonové ztvární :
Sisa Sklovská: 2. a 9. června
Daniela Šinkorová: 4. a 11. června

V muzikálu dále uvidíte hvězdy jako jsou Michaela Kuklová, Michaela Badinková, Petra Jungmanová, Josef Laufer, Petr Vondráček, Martin France, Martin Sobotka a mnohé další.

Fotografie Michal Škvor, text Veronika Stehnová

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.