Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Skupina Backwards se rozpadla!

Backwards ve SpiráleSlovenská skupina Backwards, která získala řadu prestižních ocenění a stala se nejlepší světovou revivalovou kapelou napodobující skupinu Beatles, účinkovala v muzikálu Brouci, evangelium podle Beatles v pražské Spirále. Ještě před povodněmi začaly do médií prosakovat zprávy o konci účinkování Backwards v tomto muzikálu kvůli vysokým finančním nárokům hudebníků.

Televize Nova tento týden ve zpravodajství uvedla, že, se skupina rozpadla na dvě, z nichž každá tvrdí, že je tou jedině pravou. Jedna část tvrdí, že má zaregistrovánu značku, druhá tvrdí, že smlouva říká, že kdo první skupinu opustí, nemá na značku Backwards nárok. Celý spor skončí zřejmě u soudu.

A dalo by se s nadsázkou říci, že se historie opakuje. Po Beatles se neslavně rozpadli i Backwards - jako by si členové skupiny doopravdy zahráli to, co hráli jako skupina v divadle Spirála.

text a foto Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.