Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Děti ráje představily klip Rájovanky

Tisková konference v oblacích je stejně netradiční, jako klip RájovankyMuzikál Děti ráje se od 25. ledna 2013 vrací zpět do Prahy! Pro příznivce tohoto muzikálu, kde zní mnoho nestárnoucích hitů, známých hlavně z podání Michala Davida, konečně dobrá zpráva. V GoJa Music Hall tak úspěšné Bídníky vystřídají neméně úspěšné Děti ráje. Za první tři dny prodeje bylo diváky zakoupeno přes 8.000 vstupenek na představení a vypadá to, že oněch 50 představení bude opět vyprodaných. Pravděpodobně si mnozí řekli, že nejlepší dárek k Vánocům je vstupenka na tento muzikál.

Bořek Slezáček představil Rájovanku za stolem i v klipuNicméně s Dětmi ráje vstupuje do této sezóny ještě další fenomén: Rájovanka. Návštěvníci muzikálu vědí, pro ty ostatní: jedná se o dechovku, která v závěru muzikálu přivede prostřednictvím písně "Poupata" diváky do finále. Sagvan Tofi k tomu řekl: "Rájovanka byla jediná, na kterou jsme mohli udělat videoklip. Rájovanka začala žít vlastním životem, tak jsme se rozhodli, že si zaslouží klip. A tak jsme ho během dvou dnů v říjnu natočili."

Rájovanka paroduje film ''V pravé poledne''Kdo vlastně v klipu účinkuje? "V klipu účinkují všichni herci tohoto muzikálu, a dát všechny lidi dohromady ve stejný čas, když každý má své závazky, byl nadlidský úkol. Nakonec se však podařilo, a tak mohl klip vzniknout. Byli tam všichni, až na jednoho člena: Martina Zounara. My jsme po něm vyhlásili celostátní pátrání a místo něj nastoupil Michael Foret a myslím si, že to byla dobrá výměna." Takto uvedl vznik klipu sám jeho režisér, Sagvan Tofi.

Děti ráje po dlouhé době zase spoluA tak jme se na nově otevřené vyhlídce (která spolu s restaurací prošla celkovou rekonstrukcí) Oblaca na pražské Žižkovské věži nejen dozvěděli, jak probíhalo samotné natáčení - které mimochodem trvalo pouhé dva dny a dle sdělení Sagvana si v něm zahráli všichni herci muzikálu Děti ráje (i když někteří jsou namaskováni tak, že je těžko poznáte) - ale i o úskalích střihu, veselých příhodách a nakonec jsme mohli klip i vidět. Vy ho můžete vidět níže:

Rájovanka (oficiální klip)

 

Sagvan už je v klidu, ale při natáčení a ve střižně jistě nebyl...Jak sami vidíte, začátek je výbornou parodií jednoho klasického westernu, aby se od tohoto tématu rychle odpoutal a na zábavě v místní hospodě si udělal legraci sám ze sebe. Klip se líbil i samotným účinkujícím, kteří sestříhaný klip viděli poprvé, a všichni se u něj výborně bavili. Nakonec nezbývá než klipu popřát, aby i on žil nadále svým životem, divákům trpělivost při čekání na 330. představení, kterým začne 50 exkluzivních představení v této sezoně a týmu Dětí ráje vyprodané hlediště.

Komentáře k článku

avatar Marcela
0
 
 
Rájovanka a klip k ní,se vám mooooc povedl :)
Už máme zakoupené lístky na únor...jedeme celá rodina a věřte,že je nás dost :) Strašně se těšíme a
přejeme dalších tisíce spokojených diváků,jste super.

Marcela
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar Jiří
0
 
 
Klip super,a konečne se zas DR vrací , (škoda jen že musí hrát jen v Goje...mohli mít sezonu 2012 vyprodanou).A vklipu nechybí jen Zounar,ale i Míša Sejnová,která v tu dobu točila díl Gymplu s ruč....,ale jinak má Sagvan docela dobré nápady,děkujem...
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.