Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Osmý světadíl v Guess Jeans

Do současného muzikálu patří současná móda :)Tvůrci muzikálů se asi rozhodli dodat měsíci září co nejvíce synonym a ukázat světu, že právě to jejich dílo opravdu září. A tak na různých místech naší republiky září upoutávky na zářijové premiéry. První zazáří 8. září 2011 - muzikál Osmý světadíl s hudbou legendární skupiny ELÁN. Zářit v něm budou hlavně mladí herci. Do týmu si je vybral režisér a choreograf Ján Ďurovčík, který svým svěřencům dává pěkně zabrat.

Při zkoušení byla i legracePartnerem muzikálu je obchod s oblečením pro mladé Guess Jeans. A právě herci muzikálu Osmý světadíl se 24. srpna sešli v tomto obchodě, aby si vyzkoušeli jeho módu, přítomným zástupcům médií poskytli rozhovory a zapózovali fotografům. To vše i jako vzájemnou propagaci. Kostýmy v muzikálu z dílny Zuzany Strakové jsou totiž současné, každému herci ušité přímo na tělo a obchod Guess Jeans byl dobrou inspirací.

Vybraly si hvězdy muzikáluá Osmý světadíl, vyberete si i vyTakže až budete chtít zazářit vy a plácnout se přes kapsu, vězte, že něco podobného se líbilo Míše Doubravové, Nele Pociskové a Kateřině Steinerové (hlavní role Jany), Tomáši Savkovi, Tomášovi Löblovi, Romanovi Tomešovi (hlavní role Tomáše), Alžbětě Stankové, Zuzaně Krištofové-Kolářové, Janu Křížovi, Janu Révaiovi a dalším.

Botky samozřejmě nesmí chybětMuzikál Osmý světadíl je kromě jiného vysoce emotivní záležitostí. Svoboda, veselost a romantičnost střídá spoutanost, napětí až smutek. Herci musí opravdu v jednu chvíli ovládnout své tělo fyzicky i psychicky, od hlavy až k patě, z extrému do extrému.

Taneční choreografie na malém prostoru a ve výškách vyžadují poutavé, ale současně pohodlné a bezpečné obutí i oblečení. Vyberou si jistě i pánové :-)Na druhou stranu snovost a vážnost některých textů písní podtrhují záměrně vybrané svůdné, průhledné šaty, ve kterých není možno přehlédnout krásné tvary hlavní hrdinky.

Je pravdou, že bílé tenisky Guess Jeans nenabízí, ale sportovní i elegantní oblečení a boty na vysokém podpatku ano. A protože při muzikálových zkouškách strávili Nela s Míšou asi hodně času v teniskách, ty „vysokopodpatkové“ je upoutaly mimořádně.

Ať vše v září září. Ať v Divadle Kalich září muzikál Osmý světadíl.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.