Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Baron Prášil se představí premiérovému publiku

Baron Prášil25. únor 2010 mají fanoušci divadla Hybernia poznamenaný ve svém diáři již dlouhou dobu. Je to totiž datum premiéry nového českého muzikálu Baron Prášil. A právě dnes se tento muzikál představí premiérovému publiku.

My jsme sledovali přípravy muzikálu od začátku, a přinášeli vám pestrou směs informací. Mohli jste zjistit, jak to vypadá ve studiu při natáčení, jak probíhaly konkurzy, co se dělo na zkouškách, jak muzikál finišoval, posnídali jsme s Novou a nyní přinášíme další jedinečný zážitek.

Zdeněk a Dan BartákoviHudbu napsal Zdeněk Barták, texty Petr Markov, hudební aranže měl na starosti Daniel Barták. A právě díky těmto pánům si dnes můžete poslechnout megamix písní z muzikálu Baron Prášil.

Exkluzivně pro náš server ho vytvořil Daniel Barták. Poslechněte si úryvky krásných skladeb a přijďte si je poslechnout celé a podívat se do říše Fantazie.

 

MEGAMIX písní z muzikálu Baron Prášil

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.