Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Vánoční „mela“ v Crepérii U slepiček

Ani špendlík by nepropadl - zaplněná Creperie Dokážete si představit situaci, kdy se na velmi omezeném prostoru sejdou novináři seriózního tisku s bulvárem a spousta divadelních hvězd, a dokonce spolu oslaví předvánoční čas? Že ne? Věřte či ne, i toto se děje – pojďte s námi na Vánoční párty divadel Broadway a Hybernia – byli jsme u toho.

I Leona Machálková se přišla podívatTak jako tradičně i tento rok, pořádalo vedení divadel Broadway a Hybernia vánoční večírek, který slouží jako neformální setkaní hvězd obou divadel s novináři. MusicalNet byl taktéž pozván a tak jsme zvědavě vyrazili. Celá akce se konala v Průhonicích v Crepérii U slepiček, pod záštitou majitele producenta Oldřicha Lichtenberga.

Mile nás překvapila preciznost přípravy, Nezklamal ani vysněný idol mnoha muzikálových fanynek - Marián Vojtkojelikož na místo určení i zpět byla zajištěna doprava v podobě pendlujícího shuttlu, který jistě v pozdních nočních hodinách ocenili společensky unavení účastníci.

A samotná akce? Spousta lidí, jídla a pití. A hlavně novináři a herci pospolu. Ačkoli byla akce deklarována jako výzva k odpočinku a zábavě, tak jak jistě sami víte, novinář nikdy nespí – tedy pardon neodpočívá. Z čehož vyplývá, že blesky a diktafony měli své žně. A přestože já sama stojím na té novinářské barikádě, začínalo mi být skoro herců obou divadel líto. Asi není příjemné být ostře sledován při každém nadechnutí a polknutí – ale to je prostě odvrácena tvář slávy. Svou zručnost hostitele předvedl také Daniel HůkaPod takto pečlivým dozorem se tak ocitly celebrity jako Daniel Hůlka, Leona Machálková, Petr Kolář, Marián Vojtko nebo Tomáš Trapl a další a další. Společnost vskutku pestrá. Hvězdy přicházely a odcházely, jedly, pily, bavily se a dováděly. Opravdu příjemný večer.

A když se čas nachýlil a bylo třeba se rozloučit – dostal host na cestu ještě vánočku a kapříka. Pravda, ten kapr asi moc radost neměl, zřejmě ho vánoční nálada po ráně do hlavy přešla, ale nesl to statečně a my jsme proviant na cestu ocenili. Děkujeme za pozvání a třeba zase příště.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.