Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Večer plný muzikálů

Ukázka z muzikálu Mona Lisa

Pod tímto názvem se bude v sokolovně ve Strančicích u Prahy konat v sobotu 21.11.2009 od 20.00 hodin koncert, ve kterém zazní nejznámější hity z českých i světových muzikálů v provedení hvězd nejen divadel Broadway a Hybernia.

Nicolas s AngelikouJosef Vojtek, Alan Bastien, Vilda Čok, Jiří Zonyga, Míša Nosková, Martina Čechová, Zdenička Trvalcová a Radim Schwab budou zpívat například písně z muzikálů Dracula, Excalibur, Golem, Tři mušketýři, Angelika, Mona Lisa, Galileo, Monte Cristo, Jiří ZonygaElixír života a Johanka z Arku.

Večerem bude provázet muzikálová tanečnice a moderátorka Jovanka Skrčeská. Vstupenky jsou k dostání přímo v Sokolovně před začátkem představení za 490 Kč nebo v předstihu v sídle Agentury JAZ Servis, Ostrovského 16/11 na Praze 5. Rezervace je možná rovněž na emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na telefonním čísle 606 615 530.

Komentáře k článku

avatar Tomáš
0
 
 
Excalibur a Elixír jinde než v TaFa...to se mi líbí, ale stejně se nedostanu
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.