Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Daniela Šinkorová křtila CD na parníku

Daniela Šinkorová zpívá pro návštěvníkyAč je léto v plném proudu, občas svítí sluníčko, občas leje, v muzikálovém kotli se stále něco děje. A tak se ve čtvrtek 14. června na parníku Rádia Hey konal křest CD Daniely Šinkorové s jednoduchým názvem Muzikál, film, televize.

Všichni tančili a bavili se a netušili, že…

A čím byl tento křest zvláštní? Neměl totiž žádné kmotry! Tedy ze začátku, než DJ Marek Černoch vyhlásil, že kdo uspěje v soutěži, bude kmotrem. A aby se to v kotli návštěvníků začalo vařit, začal pouštět skvělou hudbu. … Daniela Šinkorová řídí loď!Zapadající slunce, chladný vzduch a hudba byly dobře namíchaným koktejlem.

Čas křtu ještě nenastal, a tak Danka trochu odpočívala, trochu pracovala - stále totiž intenzivně natáčí s TV Nova seriál Ordinace v růžové zahradě a využívá každou volnou chvilku k práci. Ve vzácných chvílích volna Danka pilně pracovalaDanka využila příležitost a vyzkoušela si (hned za mostem Inteligence) jak těžké je řídit parník. Dopadlo to výborně - parník se nepotopil a návštěvníci nemuseli na břeh plavat. Pak si ještě chvíli povídala, hodně se fotilo a cestou zpět nastal ten správný okamžik pro křest.

Martina, Míša a Blanka - kmotry nového CD Ale jelikož nebyl kmotr, začal se tedy hledat: několik nejrychlejších postupně zapělo první sloku a refrén písně Zrcadlo - a kdo měl největší potlesk, vyhrál. Zvítězilo dámské trio - Martina, Míša a Blanka. Těm se pak dostalo té cti být kmotrami nového CD Daniely Šinkorové Muzikál, film, televize a jako správné sudičky popřály každá to své - Martina: "Více prodaných CD než Kája Gott!", Míša: "Já vám přeju, aby bylo super jako rádio Hey!", Blanka: "Mnoho dalších CD a drž se!".

Kmotry Martina, Blanka a Míša s Danielou ŠinkorovouPak se už pokřtilo CD, slavilo a tančilo, Daniela zazpívala několik svých písní z nového CD pro tanečníky a osvětlila posluchačům zákulisí jejich vzniku, Marek Černoch polil CD šampaňským jak se sluší a patřízapila se svými kmotrami křest CD šampaňským, společně se s nimi vyfotografovala, Marek Černoch pustil několik posledních písní a parník opět pomalu kotvil v přístavišti na Výtoni. Na rozloučenou se přihnalo pár kapek deště a několik blesků, ale skvělou náladu to neochladilo.

Fotografie a text Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.