Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Galavečer Na Draka pošesté

Obecní dům se v sobotu 9. března 2024 ponoří do tajemného dračího světa – máme tu pro vás pozvánku na Galavečer na Draka. Do Obecního domu přilétnou již pošesté draci, aby společně pomohli a upozornili na vzácné onemocnění. Večer podpoří děti a mladé lidi s nemocí ochabování svalů, spinální muskulární atrofií (SMA). Během večera vystoupí MIG21, Saxofrancis, skupina Pyroterra, hvězdy aktuální StarDance a mnoho dalších. Chybět nebude také dražba dračího obrazu, busty draka a dalších uměleckých předmětů. Vybrané peníze si mezi sebou rozdělí dvě statečné dívky, kterým Nadační fond SPOLU NA DRAKA pomáhá s nemocí bojovat. Vstupenky na zábavnou show si může koupit každý na ticketportal.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.