Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Loučení s letní sezónou v náručí chůvy

Sfouknout svíčku je snažší, než muzikál Romeo a Julie vymazat ze svého srdceBlahořečím přírodě, že obdařila lidské bytosti kromě jiného, různými možnostmi chápání.

Setkala jsem se totiž s názorem, že název článku „Nikdy nekončící tečka za Romeem“, není to pravé ořechové, a jak to vlastně myslím… Mně totiž bylo už v době vzniku článku jasné, že derniérou muzikál na Hluboké rozhodně nekončí. A tak jsem tedy pro možné pokračování zvolila redaktorská zadní vrátka – netypické, až záhadné spojení: nekončící tečka.

''Tohle se fakt v zákulisí dělo?'' ptá se David Cody Janiny, vidíc fotky z derniéryA vyplatilo se mi to.

Jednak to dávalo, a stále dává velkou svobodu při vzpomínání, přemýšlení a snění, a také to vypadalo lépe než slovo“ konec“, které v tomto případě ani nebylo pravdou.

Setkání na Hluboké při muzikálech Jedna noc na Karlštejně a Romeo a Julie V Romeovi je chůvou, nyní je hostitelkou - Věra Paškovámi doslova zalezla pod kůži, do hlavy, i do uší. Můj letní život byl obohacen o zážitky, a hlavně lidi – dovolím si je povýšit na přátele, kteří do něj vnesli mnoho příjemného.

Jak jsem měla možnost poznat, Zdeněk Pikl, Zdeněk Barták Jan Kopečný láme ženská srdce i dívčí páteře...a mnoho dalších nejenom kulturních osobností naší země, považuje Michala Škvora za jednoho z výborných muzikálových fotografů.

A já doufám, že jsem se stala pro některé z nich, a z vás, alespoň kapkou v moři příjemností, díky svým slovům, doprovázejících občas tyto fotografie.

A''Když vidím, že jsem milován, chci překonat sám sebe'' (Karel IV. v Jedné noci na Karlštejně) - i náš tým se snaží překonávat... vlastně netřeba bylo doufat, protože další setkání a činy to dokazovaly.

Ještě mi ani neoschly slzy dojetí po derniéře 27. srpna 2011 a už se nám s Michalem dostalo pozvání na zakončení letní muzikálové sezóny na statku u Pašků (u paní Věry Paškové – Chůvy z Romea a Julie) v Ledenicích. Pocta udělená nejbližším a zasloužilým o muzikálové trofeje, byla udělena i nám.

David je dirigent na první pohled - diriguje i video na obrazovce :-)Setkání u Pašků bylo večerem rozdávání odměn, hodnotících myšlenek producenta Z. Pikla a slov o budoucnosti léta 2012. Byl to večer dobrého pití a jídla, hudby, zpěvu, tance, povídání a naslouchání. A ve snaze podělit se o neopakovatelné, Michal nabídnul i prohlížení svých fotografií z posledních představení. Bylo jasné, že by si je každý hned nejraději odnesl na CD domů, ale návrhy na kopírování, se bohužel nepodařilo prosadit. Ani kouzlo mé osobnosti nezmohlo nic proti zákonům zkušeného fotografa.

Každý se bavil po svém, ale všichni dohromadyA jako na nádvoří Hluboké, cítila po představení parta nadšenců – divadelníků teplo u srdíčka, cítil určitě i Michal, že byl zase ve správnou dobu, na správném místě.

Přijímal pochvaly a jeho fotografie zdobí pro vás tyto řádky a články Musicalnetu o představeních na Hluboké.

Užijte si je, jako my si užíváme vašeho herectví a přátelství.

Díky. Fotoaparát a pero se už nemohou dočkat léta 2012.

... kolik je na světě, kolik je takovejch... Tři grácie v Ledenicích I ženy mají své koule! Od promítaných fotografií se oči nedaly odtrhnout...
Michal Kopecký by se jistě také rád schoval pod sukni Premiéra nové choreografie ''Zelená, modrá - pro všechny dobrá'' Tohle modré z nebe ani David nečekal... Královna Mab převlečená za Petru Karvánkovou
Já tu ženskou prostě žeruuuuu Zdeněk se podepisoval jak velká rocková hvězda Pánové zcela nepokrytě zírali na ty... ženské tvary Připíjím na zdraví, všem kteří se baví...

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.