Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Les Misérables v zámeckém parku zámku Slavkov

Jesus Christ SuperstarLes Misérables, to je název koncertního představení muzikálu Bídníci, které se uskuteční v sobotu 18. června 2011 od 20:30 hodin pod širým nebem v zámeckém parku ve Slavkově u Brna v podání Městského divadla Brno. V hlavní roli Jeana Valjeana se představí Petr Gazdík, držitel Ceny Thálie 2009, který v loňském roce na tomto místě ztvárnil Jidáše v rockové opeře Jesus Christ Superstar.

Slavnostní koncertní představení muzikálu Bídníci budou moci diváci zhlédnout na 14metrovém pódiu. Uvidí téměř čtyřicetičlenný orchestr, který bude doprovázet přes 30 zpívajících herců ve tříhodinovém představení. MDB v PrazeTento jedinečný zážitek bude umocněn špičkovým ozvučením a osvětlením s detaily snímanými na velkou LED obrazovku.

Vstup do zámecké zahrady bude v den konání akce umožněn od 17.00 hodin, aby mohli návštěvníci nasát příjemnou atmosféru tohoto krásného místa a občerstvit se v připravených stáncích.

Informace ze serveru Kudy z nudy

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.