Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Editorial číslo 5 - Musicalnet.cz se rozšiřuje

Vzhledem k dobře se rozvíjející spolupráci s pražskými i mimopražskými divadly jsme brzy sháněli další členy našeho týmu. Jako první se k nám připojila Veronika Břešťanová, která se vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem stala nepostradatelným členem našeho muzikálového týmu.

Přibyla k nám také Veronika Stehnová, která vedla klubové muzikálové stránky na bývalém serveru Musical.cz. Potom nás oslovila Petra Gregorová, jejíž ukázkové články a rozhovory pro ni znamenaly místo v našem týmu. Krátce s námi spolupracovala i Leona Suknicová, která se bohužel nedožila svých 18 let, jelikož měla vrozenou srdeční vadu. Dalším spolupracovníkem byla Alena Janovská, která spíše hledala data na internetu. Dále se k nám přidala Kateřina Klimešová, která začala jako reportérka, aby časem zjistila, že je spíše fotografka a grafička. Naučila se ovládat program a většina článků od poloviny roku 2006 - výběr a umístění fotek - je její práce, za kterou jsme jí všichni vděčni. Občas s námi spolupracuje i její sestra Týna, takže je z nich opravdu silná dvojka.

Přidala se k nám i tajemná Alena K., jejíž postřehy míří do černého. Krátce s námi spolupracovala i Kateřina K., která se zajímala nejen o muzikály a tím pádem měla velké znalosti souvislostí, navíc se propracovala ze studentky na zaměstnankyni dvou divadel. Občas něco napíše i Roman Janouch, fotografie občas poskytne i Martin J. Polák.

Na začátku roku 2008 jsme pro velké vytížení členů našeho týmu dávali inzerát, kterým jsme hledali nové spolupracovníky. O spolupráci s Musicalnet.c projevila zájem a později přibyla do našeho týmu Marcela Lávičková a Libuše Váňová. Libuška s námi před Vánocemi ukončila spolupráci, takže zase budeme někoho shánět.

Již od konce listopadu 2008 pro Vás připravujeme nový vzhled našeho webu, jehož podoba a funkce by měly odstranit náš současný největší nedostatek - aktuálnost, respektive neaktuálnost. Věříme, že jak jeho nový design, tak i možnosti umožní Vám, našim čtenářům, přístup k rychlejším informacím, komentovat naše články, a těm z Vás, kteří se zaregistrují na našich stránkách i možnost psaní aktualit a článků.

Info k diskutované spolupráci znovu otevřeného webu Musical.cz najdete v dalším editorialu.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.