Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Bílý Dalmatin uvede soutěž v BabyTV

Vlasta Kortec jako Bílý DalmatinMuzikál Bílý Dalmatin je muzikálem hlavně pro děti, a proto je logické, že jeho představitelé uvedou BabyTV. Při této příležitosti v neděli 24. 1. 2010 ve 14 hodin v divadle Kalich odstartuje soutěž BabySTAR.

Je to soutěž, kdy každý může poslat home videa svých ratolestí (0 - 10 let) Vlasta Kortec jako Bílý Dalmatinv kategoriích muzikální (zpěv, hra na nástroj…), talentové (jakékoli dovednosti) a roztomilé (veselá videa).

Soutěž odstartují známé maminky a tatínkové se svými dětmi - Jana Adamcová, Elen Černá - Valentová, Zdeňka Žádníková Volencová, Roman Štolpa, Jan Tuna a další. Vlasta Kortec jako Bílý DalmatinZa účinkující vystoupí Vlasta Korec, Jana Vaculíková či Lucie Pernetová.

Divadlo Kalich a dětský muzikál Bílý dalmatin jsou partnerem soutěže a porota, která vybere celkového vítěze v každé kategorii, bude složena právě z hvězd tohoto pražského divadla. Hlavním partnerem soutěže je společnost Disney DVD.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.