Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikálový pár uzavřel sňatek

Jovanka Skrčeská v muzikálu Mona LisaJako první zprávu právě započatého roku 2010 přináší trochu netradičně náš server čtenářům a fanouškům muzikálů informaci o zajímavé společenské události.

Jeden známý, a médii ostře sledovaný, „muzikálový“ pár totiž vyhodnotil právě dnešní den 2. 1. 2010 jako maximálně vhodný k uzavření sňatku. Ve 14 hodin si v prostorách pražského Vyšehradu vyměnili snubní prsteny tanečnice Jovanka Skrčeská a zpěvák, herec a rocker Josef Vojtek.

Josef Vojtek v muzikálu AngelikaOba umělci jsou příznivcům hudebního divadla známí zejména z projektů divadel Broadway a Hybernia. Společně se objevili již v legendárních představeních Rebelové, Tři mušketýři, Golem a Dracula. V současné době oba hrají v znovu uváděné Kleopatře, zanedlouho se na broadwayské  jeviště vrátí i romantická Angelika. Josef Vojtek bude jednou z hvězd na únor 2010 chystaného muzikálu Baron Prášil a jako Jovanka Vojtková tam nebude chybět ani jeho manželka.

Gratulujeme novomanželům a přejeme hodně štěstí a lásky na společné cestě životem, pevné zdraví a úspěch v další divadelní práci.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.