Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Príbeh ulice s novými tvářemi

Príbeh uliceSlovenský muzikál Príbeh ulice netřeba detailně představovat, podrobnosti najdete v našich článcích. Jeho česká premiéra proběhla 4. 6. v pražském divadle Hybernia a po zásluze sklidila velký potlesk a uznání. Je totiž jedním ze dvou hiphopových muzikálů na světě. Jeho představení byla vyprodána, a tak se producenti rozhodli o dalších termínech uvedení v září. Ale tím to nekončí...

Príbeh uliceBa právě naopak. Pro velký úspěch se producenti rozhodli oslovit i české herce, aby muzikál přiblížili českému publiku. A tak v muzikálu již můžeme vidět Markétu Procházkovou, oslovena byla i Lucie Vondráčková, ta ale musela ze zdravotních důvodů odmítnout. Naopak Sámer Issa, který by si rád roli rappera sřihnul - jak sám uvedl, jelikož rap je dobrý styl, který je v česku nedoceněný - zatím nebyl osloven.

Príbeh uliceAle nejzajímavější zprávou je účast českých herců, kteří na první pohled nemají z rapem mnoho společného. Je to totiž Karel Roden a David Kraus.

Karel Roden se o účinkování v muzikálech nikdy nezajímal a nabídky (stejně jako jeho kolega Jiří Langmajer, jenž byl za roli Barona von Katzmar nominován na Thálii) odmítal. V létě zvažoval svou účast, ale musel odmítnout z důvodu časové zaneprázdněnosti. V podzimním uvádění ho však již uvidíme.

David Kraus v muzikálu Obraz Doriana GrayeDavid Kraus již má za sebou roli v muzikálu Obraz Doriana Graye. Ačkoliv má názor, že hip-hop je jakýsi "moderní cirkus", a hlavně forma uniformity (sám vyznává kult silné osobnosti), souhlasil se svým účinkováním v tomto projektu.

Jaký bude muzikál, kde spolu stane herecká legenda se synem své současné partnerky a ještě k tomu oba dva v záporných rolích? Pojďme se na to podívat.

Komentáře k článku

avatar lista emails
0
 
 
I am really impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the nice quality writing, it is rare to see a nice blog like this one today..
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar Renata Kratochvílová
0
 
 
Hi, thanks for your nice words. About your question - no this is not paid blog at all. We choose topics by ourselfs and decide what to publish. So thanks once more.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.