Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Zlato pro Monu Lisu

Protagonisté a autoři se Zlatou deskouCD s největšími hity z muzikálu Mona Lisa si za svůj prodej vysloužilo ocenění Zlatou deskou. Ta byla za účasti většiny protagonistů a tvůrců muzikálu předána 8. 6. 2009 ve vinotéce WINES HOME na Starém městě.

Držitelé Zlatých desek za muzikál Mona LisaZlatou desku si přišli osobně převzít z rukou marketing managerky vydavatelství EMI Marcely Kočandrlové producenti Oldřich Lichtenberg, Michal David a autoři Bohouš Josef a Lou Fanánek Hagen. Oldřich Lichtenberg po předání udělal gentlemantské gesto a svou Zlatou desku věnoval přítomné hlavní představitelce Lisy Monice Absolonové, protože si postěžovala, že ještě nikdy v životě žádnou Zlatou desku nezískala.

Producent Oldřich Lichtenberg věnoval svou Zlatou desku Monice AbsolonovéDrobným zpestřením celého předávání byla přítomnost Lou Fanánka Hagena. Autor textů se totiž rozhodl dorazit do vinotéky na motorce, ovšem v centru města zabloudil a kvůli němu se celá ceremonie posouvala o pár desítek minut. Sám Fanánek si Zlatou desku přebíral Michal David sice Monice svou desku nevěnoval, ale zato se s ní rád vyfotilv motorkářkých botech a takřka s přilbou v ruce.

Zajímavostí je, že jedna ze skladeb, "Jdem, na Davida jdem", se ocitne i v připravovaném muzikálu Je třeba zabít Davida.

Za celý tým Musicalnetu tvůrcům i hercům k získání Zlaté desky blahopřeji a pevně věřím, že se co nejdříve uvidíme u předávání další cenné desky. Tentokrát však již Platinové.

 

Rozhovor s Hanou Zagorovou: "Nejsem jen hodná maminka"

Hana Zagorová je v muzikálu matkou Mony LisyMuzikál pro Vás není uplně typický žánr. Chodila jste ráda na zkoušky?
Bylo to bezvadné. Já už jsem před tím dělala Jacka Rozparovače. Je to zase vybočení z koncertní činnosti. Je to úplně jiný druh práce a je to moc fajn.

V Moně Lise hrajete matku Lisy, která nejprve dohodí manžela své dceři a poté ji podporuje v podvádění. Jak se díváte na tuto různorodost postavy?
Ta role je hodně dramatická a právě se mi na ní líbí, že je různorodá, že tam je celá škála jejího charakteru. Aspoň to není fádní, že by to byla jenom hodná nebo jenom zlá maminka. A na konci ještě vražda. No úžasná role.

Hana Zagorová a její muzikálové dceryPlánujete novou desku nebo nějaké koncerty?
Poslední koncert mám teď v Liberci až se vrátím z Paříže, kam jedu za Štefanem na premiéru. Předtím ještě Narozeninový koncert pro Karla Gotta, kam se moc těším, protože ho mám moc ráda. Pak mě čekají prázdniny. Ale musím udělat ještě jedno focení na desku, která vychází v říjnu. Je to poslední z výběrů. Tentokrát to budou písničky, ke kterým jsem si napsala texty. Budou tam dvě úplně nové písně, z toho jednu napsal Jíří Zmožek. To je člověk, který mi napsal snad nejvíc šlágrů jako "Rybičky", "Biograf láska" a další. Tak se moc těším, že mi teď napsal novou.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.