Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

555 555. divák Hudební scény MDB vylosován

Vylosování 555.555 návštěvníka Hudební scény MDBV pátek 9. října navštívil Hudební scénu Městského divadla Brno její 555 555. divák. Také u příležitosti 5. výročí této scény v jihomoravské metropoli se vedení divadla rozhodlo jubilejního návštěvníka odměnit.

Stalo se tak těsně před začátkem představení muzikálu Mozart. Ředitel divadla Stanislav Moša společně s náměstkem pro vnější vztahy Zdeňkem Helbichem vylosovali onoho šťastlivce, Vylosování 555.555 návštěvníka Hudební scény MDBjemuž certifikát na výhru - tedy čtyřdenní zájezd do Londýna za slavnými muzikály - věnovala zástupkyně cestovní kanceláře Čedok, ředitelka regionu Brno, Mgr. Yvonne Zelníčková.

Výhercem se stal pedagog na Základní škole Ivo Šlauch (49), shodou okolností dlouholetý předplatitel divadelních představení v Městském divadle Brno. Nyní si ve spolupráci s divadlem a CK Čedok vybere termín zájezdu a návštěvu dvou muzikálových představení v britské metropoli.

Foto: Jef Kratochvil, MDB

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.