Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Filmpárty k filmu Hanebný pancharti

Byl teplý čtvrteční večePatronka značky Belstaff Romana Jáklovár 27. srpna. Na Občanské plovárně v Praze nedaleko metra Malostranská se konala party u příležitosti české premiery filmu režiséra Quentina Tarantina Hanebný pancharti. Hosté se scházeli od 20h.

Organizátor Martin FrancePři příchodu k budově Občanské plovárny byla k zhlédnutí připravena expozice vozů Auto Jarov a skůtrů Kentoya. Uvnitř si hosté mohli nabídnout uvítací drink a nebo skleničku vína z Adámkova vinařství. Na terase bylo též k dispozici malé občerstvení.Krásná DJ-ka to pořádně

V příjemném hovoru jsme se dočkali 21 hod., kdy začal hlavní program večera. Role moderátora se pro tento večer ujal Jakub Hejdánek, představil nám upoutávku filmu Hanební pancharti a seznámil nás s jeho stručným obsahem:Modely značky Belstaff

V Německem okupované Francii je herečka Shosanna svědkem toho, jak nacistický plukovník Hans Landa nechá popravit celou její rodinu. Vlaďka ErbováStejnému osudu se jí podaří velmi těsně uniknout a po příletu do Francie si v Paříži zařídí novou identitu, pod níž provozuje vlastní kino.

U nacistů známá jako The Basterds je skupina židovských vojáků, které kdesi v Evropě angažuje, organizuje a cvičí pro cílenou odplatu poručík Aldo Raines.

Plán Rainesovy jednotky na zvrat ve válečném dění se střetne s individuální pomstou ženy, jež ztratila své blízké a činností britské tajné služby, zastupované dvojitou agentkou Bridget von Hammersmarkovou. Hana Mašlíková své nové silikony ukrývala...Podaří se změnit průběh války přímo v týlu nepřítele?

Po skončení upoutávky se prostorem Občanské plovárny rozezněla směs muziky sFree style Hip hopu v Andrei Vlčkové a Ondřeje Bruscheoučasné módní vlny tanečního Free style, při němž svá těla rozvlnili mistryně světa malých formací v Hip hopu Andrea Vlčková a vícemistr světa v Electric Boogie Ondřej Brusch.

Na parketě nám zatančili společnou choreografii a jsem nucena říci, že Ondřej byl viditelně přesnější, měl propracovaný a více dotažený pohyb. Přesto byl pohled na tento tanec milým zážitkem.

Následně vplula na parket Romana Jákl Vítová a uvedla módní přehlídku oděvní Defilé modelů a modelekznačky Belstaff. Módní tváří této značky je známý kaskadér Petr Jákl. Tato módní značka představuje módu ve sportovně elegantním stylu pro dámy i pány.

Na závěr programu vystoupil herec Jiří Krytinář a představil obecenstvu svou literární prvotinu. Tanec pak dominoval parketuPo tomto vstupu již následovala volná zábava s možností chutného občerstvení, namátkou zmíním výborné lehké dezerty.

Pro tancechtivé hrála dvojice šikovných DJ. DJ jako by nebyl z této planetyDíky jejich hudebnímu umění se po chvíli parket zaplnil křepčícími lidmi. Přítomné modelky a fotografové využili pěkný interiér ke stvoření příležitostných portrétů a fashion záběrů.

Přibližně v jedenáct hodin večer byla akce zpřístupněna též pro širokou veřejnost a volná zábava pokračovala téměř do rána. Večer byl dobrým oddychovým časem v kolotoči všedních dní.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.