Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Johanka vydá nové CD

Bára Basiková a Ondřej Soukup ve studiuVšechny příznivce muzikálu Johanka z Arku jistě potěší fakt, že k obnovené premiéře tohoto muzikálového hitu z pera tvůrčího dua Osvaldová - Soukup, bude vydáno CD s novými interprety.

Bára Basiková v současné době natáčí pod dohledem autora hudby Ondřeje Soukupa novou nahrávku muzikálu Johanka z Arku. Sběratelé jistě již mají kompletní nahrávku verze s Lucii Bílou z Divadla TaFantastika. V kalichovské verzi pak vychází k premiéře obnovené Johanky 14. září nové CD.

Bára Basiková nahrává part JohankyKromě Báry Basikové uslyšíme i Lucii Šoralovou, Kamila Střihavku, Jiřího Zonygu, Ondřeje Rumla nebo Richarda Tesaříka. Do rádií se také chystá nová úprava písně „Most přes minulost" kterou jako duet zpívají představitelky Johanky - Bára Basiková i Lucia Šoralová.

„Je mým velkým štěstím, že jsem měla vždycky perfektní alternace. Se všemi zpěvačkami jsem se skamarádila. Kolikrát jsem sama přinášela tipy, koho by režisér mohl na mou roli ještě oslovit. S Luckou Šoralovou, se kterou se budu střídat v Johance, se známe dlouho, vážím si toho, že je to naprosto vyrovnaná alternace. Spíš mě mrzí, že premiéru může vždycky hrát jen jeden a že v mediální prezentaci jsou prosazována jenom některá jména. Přijde mi to nespravedlivé," dodává Bára Basiková.

Bára Basiková se pak ke svým kolegům připojí na zkouškách 20. srpna.

Text: Veronika Břešťanová, foto: divadlo Kalich

 

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.